Viimati lisatud

TKG 100

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi sajandale sünnipäevale pühendatud vilistlasõhtu kontsertetenduse SELETUSKIRJAD LÄBI AEGADE otseülekande leiadSIIT (ülekanne algab kell 18:55)

Viiendikud osalesid keskaja- teemalises tunnis

Kolmapäeval, 20. veebruaril osales 5. b klass Tallinna Linnamuuseumis keskaja-teemalises ajalootunnis. Lapsed said selga ajastukohased rõivad, kuulsid lähemalt keskaja linnakodanike eluolu kohta ning osalesid otsimismängus.

Korvpalliturniir vilistlastele

Reedel, 15. veebruaril toimus Tallinna Kristiine Gümnaasiumil sajandale juubelile pühendatud vilistlaste korvpalliturniir. Kaheksa võistkonna konkuretsist väljus võitjana taktikaliselt mitmekülgsemalt mängu näidanud võistkond Lend 1994-96 (Karel Loide, Anti Tammo, Veiko Funk, Mihkel Tammo, Jüri Ummelas, Ain Sarnet). Teise koha saavutas võistkond Seen (eelmise aasta lõpetajad) ja kolmanda kohaga pärjati mõlema alagrupi teise kohale tulnud võistkondi lõpetamise aastaga 2008 ja 2007.

Turniiril osalenud Kaarel Süld võttis võistluse kokku: „Tallinna Kristiine Gümnaasiumi vilistlaste korvpalliturniir oli väga sümpaatne ning meeleolukas üritus, kus mänguemotsioon tõstis saalil katuse pealt. Korraldajad olid teinud hea eeltöö ning osalejad kandsid oma rolli väga hästi välja. Võistlejate seas sai kohata mitmeid erinevaid tuttavaid kooli-, trennikaaslasi ja lapsepõlve sõpru ning ei saa ka märkimata jätta ja avaldada suurt kiitust suurepärases füüsilises vormis olevale treener Tõnu Meosele, kelle tegutsemine palliväljakul annab ainult positiivset inspiratsiooni olla heas füüsilises vormis läbi elu.“

Lisaks korvpallimängule said osalejad proovida ka mälumängu. Kooli vilistlane Timo Tarve oli koostanud huvitava viktoriini TKG spordiajaloo kohta. Tänud turniiri peakohtunik Janek Küpparile ja lauakohtunikele Ken Kalme ja Ragnar Krammile.

Uued rekordid

Oliver Kruuspan (2018a. 2kordne Balti maavõistluse võitja) võitis Eesti u16 sisemeistrivõistlustel 1.koha 200m ajaga 22,96 ja 2.koha 60m 7,23(kooli rekordid 17+18a.vanuseklassis) ja 6.koha 400m 53,69.

TKG 100

Kolmapäeval, 13. veebruaril tähistas Tallinna Kristiine Gümnaasium sajandat sünnipäeva. Neljanda tunni ajal vaadati üheskoos juubeliks valminud filmi (režissöör Marten Paap) ning vastati kümnele küsimusele kooli ajaloost. Vahetunnis lauldi spetsiaalselt kooli juubeliks valminud regilaulu. Pidupäeva lõpetas direktori vastuvõtt silmapaistvatele õpilastele.

Vaata juubeliks valminud filmi SIIT

16.06 kell 12.00 - 9a lõpuaktus