EST ENG RUS

 


     


Hea tulemus võrkpallivõistlustelt

Tallinna Kristiine Gümnaasium saavutas Tallinna XLI koolinoorte spordimängude meistrivõistlustel võrkpallis põhikooli noormeeste võistkondlikus arvestuses III koha.

Võistkonnas mängisid:

Steven Raul Lill 6D

Kert Hüvato 6D
Märten Hinno 6B
Johann Marten Holst 9B
Karl Erik Rüütli 9B
Karl Robert Kaup 9A
Jaagup Tõrs 9A
Georg Erik Rist 9D
Steven Raudsik 9C
Rico Helandro Puusild 9C

Juhendajad Arti Lindvest ja Margus Luik


Kunstiolümpiaad

Kunstiolümpiaadil osales meie kooli õpilane Marii Maide 8C klass, kes omistas piirkonnavoorus 8. koha.
Omaloominguline kunstitöö (kodus teostatud osaleja vahenditega) “Kuninglik mina!” ehk minu rokokoo stiilis autoportree. Tehnika: Maal, kromaatiline. Formaat: A3. Juhendaja Epp Korp. 


Kullo Lastegaleriis meie kooli kunsti- ja käsitöönäitus

Veel selle nädala lõpuni saab teiste koolide hulgas näha ka meie õpilaste kunsti- ja käsitööd. Näitus on avatud Kullo Kunstigaleriis Tallinna Vanalinnas. Olete oodatud külastama!

Juhendajad Riina Neemela ja Epp Korp


Tähistasime Eesti Vabariigi sünnipäeva

23. veebruaril tähistasime meie kodumaa sünnipäeva aktustega. Meid külastas olümpiavõitja Gerd Kanter, kes andis häid soovitusi, kuidas julgelt unistada ja endale pandud eesmärke edukalt täita.

Suuremad õpilased matkasid looduses ning selle käigus tehti GPS kunsti ja osaleti QR koodide viktoriinil.


Kingitus päästetöötajatele

Lisaks aktustele jõudis täna lõpule meie kooli suurprojekt. Soovisime meeles pidada ja tänada päästetöötajaid, tänu kellele tunneme end turvaliselt ja hoituna. Eesmärgiks oli igale Lilleküla Päästekomando töötajale kinkida omanäoline tass. Tasse kaunistused vahvate joonistustega nii õpetajad kui õpilased ning usin tasside kujundamine toimus lausa kahe kuu vältel. Täna sõitiski kooli õuele päästeauto ning päästeametnikud näitasid lastele oma uhket suurt masinat ning mis selle küljest ja seest kõik leida võib. Mundris meestele tuli üllatusena, kui ühel hetkel õpilased kokku kogunesid ning 3. klassist Otto Robert luges neile ette järgmise sõnumi:

"Teame, et teie töö on raske ja vahel isegi eluohtlik, aga see on väga tänuväärne! Aitäh teile selle eest, et meid hoiate ja kaitsete! Soovime teile kinkida meie õpilaste ja õpetajate poolt joonistustega kaunistatud tassid, et teil oleks vahepeal mõnus jõudu kogudes teed või kohvi rüübata."

Suur tänu Lilleküla Päästekomando, et meile külla tulite ja oma tööd tutvustasite!

Projekti idee autor ja eestvedaja õpetaja Epp Korp


Tulevased sündmused:


19.06 Põhikooli lõpuaktused kell 12.00
Gümnaasiumi lõpuaktus 16.00

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderLogi sisse

Tunniplaan 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.