EST ENG RUS

Uudised/TeatedAsfaldi joonistusvõistlus "Tiivuliste kirjud kuued"

20. septembril oli meie kooli esine täis siginat-saginat, sest toimumas oli asfaldi joonistusvõistlus. Osalejad joonistasid suure innuga ning tulemus sai imekaunis!  

Žüriil oli küll raske otsust teha ning võistlus oli väga tasavägine, kuid järjestus kujunes selliseks:

I koha saavutas 8.c klassi võistkond "Kunstnikud". Võistkonda kuulusid Marii Maide, Mai Roosi, Katarina Maricic, Mia Kullerkupp.

II koha saavutas 8.a klassi võistkond "Linnujumal". Võistkonnaliikmed olid Amanda Rahuoja, Loore Lisete Aas, Lilly-Elisabeth Pungar ja Marleen Hulkko

III koha saavutas 6.a klassi võistkond "Kuuendikud". Joonistajad olid Jana Suvorova, Kirke Asik, Elis Mikk, Kristin Piirsalu

Palju õnne võitjatele ning suur tänu kõigile osalejatele!

Ürituse eestvedajad olid kunstiõpetaja Epp Korp ning huvijuht Tuuli Särekanno


Loovusringi registreerumine on alanud!

Loovusring on tasuta huviring, mis toimub kooli kunstiklassis. Kohtade arv on piiratud!

4.-12. klassi tund toimub teisipäeval 14.00 - 15.45

Juhendaja Epp Korp

Registreeri 4.-12. klassi loovusring

 


Meie gümnaasiumi õpilase Marek-Adrian Mäsaki suurepärased sportlikud saavutused

9.b klassis õpib tubli spordipoiss Marek-Adrian Mäsak. 

Marek tegeleb JUDO’ga. Alates selle aasta algusest hakkas toimuma kiire areng, märtsikuus Eesti Meistrivõistlustel vanuseklassis U16 ta saavutas III koha.
Tema järgmised saavutused:
  • siis võitis enamuse Eesti judo karikasarja etappidest;
  • Mai/2022 Kyodai (LV Open) I koht;
  • Juuni/2022 karjääri tähtsaim pronks – Holland OPEN III koht (Hollandi lahtised meistrivõistlused), juba järgmises vanuseklassis U18 (kuigi Marek ise oli alles 14. aastane)
  • Laupäeval toimus Narvas judo 2022 a. karikasarja võitjate autasustamine, kus Marek sai oma vanuseklassis U16 absoluutkaalus kõrgeima I koha.                                Järgmised suured võistlused on Baltic Open (detsembri kuus) ja European CUP võistlused, mis toimuvad terve järgmise aasta jooksul ja kui kõik läheb plaanipäraselt, siis Marek saab esindada Eestit Noorte Olümpial (07/2023).


Spordi- ja matkapäev 2. septembril

2. septembril, sel ajal kui 1. klassi õpilased tutvusid rahulikult õpetaja ja koolimajaga, toimus 2.-3. klassi õpilastele spordipäev ning 4.-12. klassi õpilased käisid matkamas ohutusalastel matkaradadel Politseipargis ning Stroomi rannas. Interaktiivne mäng avastusradadel sisaldas küsimusi, mille koostamisel olid abiks Päästeamet, Elektrilevi, MTÜ Peaasjad, Keskkonnaamet jne. Küsimused ja ülesanded olid põnevad ning õpilased said teada nii mõndagi uut ja kasulikku.

Kel soov minna radasid avastama oma pere- või sõpruskonnaga, siis leiad radade valiku järgmiselt lingilt https://keskkonnaharidus.avastusrada.ee/et/k/paasteamet#maps

Mängu korraldamisel olid abiks kehalise kasvatuse õpetajad Raina Luhakooder, Margus Luik, Arti Lindvest ja Angela Taro


Eesti keele õpetajal Piret Vahtral täitus 50 aastat tööstaaži

Oleme uhked eesti keele õpetaja Piret Vahtra üle, kes on meie koolis töötanud 50 aastat! Piret on särav ning oma ainest vaimustuv õpetaja. Sõbralik, aktiivne ning alati positiivne - sellisena tunnevad teda nii õpilased kui kolleegid. Südamlikud õnnesoovid kogu koolipere poolt!

 


Tulevased sündmused:


01.09-30.09 Sammulugemisvõistlus "Pane kondimootor tööle!"
15-20.09 Rebaste ristimine
20.09 Asfaldijoonistusvõistlus
22.09 Autovaba päev
25.-29.09 Sügisandide näitus
11.09-24.09 Maailmakoristuspäev
25.09-29.09 Spordinädal

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderLogi sisse

 

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.