EST ENG RUS

Uudised/TeatedTähistasime kooli sünnipäeva

Kooli sünnipäeva tähistamiseks toimus suur tordivõistlus. Järgmisel päeval toimus auhinnatseremoonia. Auväärse žürii otsus oli järgmine:

I koht - 3.C klass

II koht - 8.B klass

III koht - 2.B klass

Nutika lahendusega tort - 5.D klass

Originaalse teostusega tort - 2.C klass

Originaalse ideega tort - 5.A klass

Parima teostusega tort - 9.C klass

Parim soolane tort - õppejuht Anu Rannus

Parim magusa maitsega tort - 9.A klass

Palju õnne võitjatele!

Sünnipäevalaulu laulu laulsime seekord kõik koos õues.

Oli tore ja meeolukas päev!

Pildid: Marko Veinbergs, Tuuli Särekanno


TKG sünnipäeva puhul toimus tordivõistlus

Meie kool tähistab täna 104. sünnipäeva! Esimene reportaaž meie suurejoonelisest tordivõistlusest. Sünnipäeva puhul süüakse ikka torti ning torte oli täna meie majas oi kui palju! Võistlustules oli lausa 59 torti!
Et kõik meistriteosed saaksid professionaalse pilgu ja maitsemeelega hinnatud, siis kutsusime žüriisse Toidukunsti stuudio omaniku ja Eesti kondiitrimaailma ühe hinnatuima koolitaja Olga Kaju!
Olga andis 12. klassile ka külalistunni, kus tutvustas värvikalt oma kooliteed ning kuidas ta jõudis oma ettevõtte loomiseni.
Täname Olgat osalemise eest ning kõiki konkursist osavõtjaid ja väärikat žüriid, kelle töö ei olnud täna sugugi lihtne.
14, veebruaril toimub auhinnatseremoonia, kus võitjad saavad imeilusad auhinnad. Need kujundas meie kunstiõpetaja Epp Korp ning teostasid tehnoloogiaõpetaja Lauri Vilibert ning Epp Korp.
Suur tänu teile!


Õpilaskonverents 16. veebruaril


Suurepärane tulemus noortekirjanduse mälumängult

Meie 7.b klassi tublid lugejad Grete-Lii Tamm, Sandra Britt Õbenik ja Oscar Kripp saavutasid esikoha Kännukuke raamatukogus toimunud Mustamäe noortekirjanduse mälumängul. Noortel tuli mälumänguks valmistudes läbi lugeda 15 teost, mille põhjal koostati erinevaid ülesandeid. Raamatud pakkusid huvitavaid elamusi ning mälumäng andis võimaluse end proovile panna.

Palju õnne võitjatele!

Õpetaja Marika Ritso


Uued näitused kooliseintel

Meie kooli 3. korruse seinu ehivad uued kunstinäitused. Viiendate klasside uhked kollaažid, kuuendate toredad mustvalged kakulised, seitsmendate pindade, vormide ja värvide mängud linnavaadetes.

Juhendaja õpetaja Karin Luuk


Tulevased sündmused:


19.06 Põhikooli lõpuaktused kell 12.00
Gümnaasiumi lõpuaktus 16.00

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderLogi sisse

Tunniplaan 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.