logo logo tallinna kristiine gümnaasium

Üheteistkümnendikud Vargamäel

22. mihklikuu päeval külastasime kirjanik A. H. Tammsaare sünnikodu Vargamäel. Vaatamata sombusele ja hallile ilmale, oli ekskursioon huvitav.

Tutvusime kirjaniku lapsepõlvekoduga, tolleaegse maaelu ning kirjaniku loominguga ja ka sellega, kuidas autor on kajastanud Vargamäed oma teostes. Elevust pakkus võimalus lasta end pildistada A. H. Tammsaare vahakuju kõrval.

Edasi suundusime Roosna- Alliku mõisa , kus lõunastasime ja tutvusime mõisahoone kauni interjööriga. Enne tagasisõitu tegime meeleoluka grupifoto. Ekskursioon oli lõbus, õpetlik ja vaheldusrikas.

Tallinna Koolinoorte MV teatejooks.

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpilased esinesid edukalt Tallinna Koolinoorte MV teatejooksudes.

Gümnaasiumi osas saavutati üldarvestuses 10.koht (osales 50 kooli) ja põhikoolide seas 9.koht (osales 54 kooli).

Täname tublilt võistelnud õpilasi!

Klassipiltide tegemine

Sügiseste klassipiltide pildistamised toimuvad:

Esmaspäeval 20. septembril 1-6 klass.

Neljapäeval 23. septembril 7-12 klass.

Täpsed kellaajad saab teada klassijuhatajatelt.

Reisiloos!

3. septembril toimus koolis Urmas Sõõrumaa poolt läbi viidud loosimine, millest õnneliku võitjana väljusid 7. klassid ning neid ootab kevadel ees 20 000 krooni väärtuses preemiareis!

Õnnitleme!

Pilte loosimisest