Viimati lisatud

Võidukad nuputajad

17. aprillil toimus Jakob Westholmi Gümnaasiumis Tallinna koolide teiste klasside õpilastele matemaatika–nuputamisvõistlus „ROSIN“. Rõõmus-Osav-Sõbralik-Innukas-Nuputaja-Võistlusel osales 15 võistkonda.

Meie kooli nuputajad: ARTUR PINDING (2.a), ANDERS RAESTIK (2. c) ja ANNILIIS RAIDMA (2.d) saavutasid esimese koha.

Õpilasi juhendasid Elo Orav, Sille Tuuling ja Reet Loit.

Head tulemused ujumises

Esmaspäeval, 16. aprillil toimusid Audentese ujulas Kristiine ja Põhja-Tallinna linnaosa koolide ujumisvõistlused.

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 3.-5. klasside teateujumisvõistkond saavutas I koha.

Koosseisus: Greete-Liis Ratt 5a, Maarja Lyadov 5c, Mariette Koppel 4b, Marek-Adrian Mäsak 4b, Edvard Villems 4d, Karl-Joosep Hallismaa 5c.

6.-7. klasside teateujumisvõistkond saavutas III koha.

Koosseisus: Andra Hallaste 7b, Cathy Kertu Kaljuraid 7b, Karolina Kruuk 6b, Hugo Kaiv 7a, Mihkel Põdra 7a, Kaur Kulver 6a

Särav tulemus minivõrkpallis

Neljapäeval, 12. aprillil toimus Lilleküla gümnaasiumis Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide 6.-7 klasside tütarlaste minivõrkpalli turniir.

Meie kooli võistkond koosnes 7.b klassi tüdrukutest ning saavutasime tubli II koha

Koosseisu kuulusid:

Grete Valtin
Stella Maria Pertens
Anete Aurelie Aas
Mia Saar
Katriin Sartakov
Laura Taklaja
Cathy Kertu Kaljuraid

World Scholar’s Cup 2018

Meie kooli õpilased pääsesid edasi võistluse World Scholar’s Cup 2018 ülemaailmsesse vooru, mis leiab aset kas Melbourne’s, Kuala Lumpuris või Barcelonas.
Võistlus koosneb väitlemisest, kirjandist, erinevatest testidest ning küsimustikest.

Võisteldakse inglise keeles. Meie koolist pääses edasi kuus kolmeliikmelist meeskonda koosseisus:

Elis Lisete Kostabi, Trine Elise Metsla, Sandra Lasn, Rasmus Lukas, Kirke Kasemaa, Anette Berendsen, Tuuli Torop, Evelin Vohta, Marju Zõbin, Sten Loo, Tristan Kupenko, Jarmo Nõgel, Tuuli Alliksaar, Karl Markus Vallner, Mihkel Havakats, Gerten Gorobinski, Emil Helder, Katarina Raud.

Õpilasi juhendas Denis Bozzi.

Vendade Liivide luulevõistlus

10. aprillil toimus Tallinna Kristiine Gümnaasiumis Koolinoorte XXX Vendade Liivide etlusvõistluse koolivoor, kus esinesid klasside parimad deklamaatorid.

5.-8.klassid lugesid Juhan Liivi luulet. 9.-12.klassid esitasid Juhan Liivi luuleauhinnaga pärjatud autorite loomingut .Luuletaja sõnumi kaudu sai iga esineja välja tuua oma isiksuse ja esinemisoskuse. Seetõttu mõjusid samad tekstid mitmel puhul täiesti erinevalt. Luulehuviline publik sai igati nauditava elamuse. Tunnustuse pälvisid kõige tublimad esinejad:

5.-6. klassidest Jan Arnar Hiiemäe 6.b, Richard Jerbach 6.a, Mia Lahne 5.a, Tristan Kupenko 5.c

7.-8. klassidest Anete Luna Marksa 8.b, Oliver Kruuspan 7.b,Karl Erik Karbus 8.a,Grete Valtin 7.b

9.klassidest Frank Varblane 9.a, Eva-Lotta Kutser 9.b, Madli Kaljo 9.a

10.-12.klassidest Oskar Kask 11.ab, Elektra Pallasma 11.ab, Grete Parve 11.ab, Helina-Karoliina Tamm 10.ab, Remys-Bert Ville 10.ab

Tänusõnad öeldi ka aastaid edukalt esinenud ilulugejatele abiturient Kristin Säärekõnnole ja Reijo Põllule. Loodame kõiki tublisid etlejaid näha esinemas kooliüritustel.

Mihkel Samberk
11.ab