Raamatukogu sai rikkamaks

Kooliraamatukogu on saanud täiendust kolme huvitava raamatu võrra

Lisaks vene ja inglise keele, on meie koolis võimalik õppida ka itaalia keelt.

Suured tänud Itaalia saatkonnale!

Mille grazie!

Geronimo Stilton „ Mille meraviglie“ ( itaalia keeles)
Geronimo Stilton „ A thousand wonders“ ( inglise keeles )
Primo Levi “Kas see on inimene”

Etluskonkursi Tallinna vooru võitsid kaks meie kooli õpilast

Tänavune Juhan ja Jakob Liivi etluskonkursi Tallinna eelvoor toimus video formaadis.
Žürii koosseisus: kahekordne Juhan Liivi luuleauhinna laureaat Triin Soomets, luuletaja ja laulusõnade autor Kätlin Vainola ning kirjanik Ilmar Tomusk, valisid välja kolm laureaati, kes esindavad Tallinna linna 9. aprillil 2022.a Liivi Muuseumis toimuvas vabariiklikus lõppvoorus.

LAUREAADID

• Roosi Terese Hindreks  Tallinna Kristiine Gümnaasium, 8.kl         juhendaja Piret Vahtra
  • Linda Künnap                    Rocca al Mare Kool, 8.kl                               juhendaja Karina Kirisberg
  • Elisabeth Allas                  Tallinna Kristiine Gümnaasium, 8.kl         juhendaja Helmi Kelle

Lisaks linnavooru võitjatele tegid meie koolist suurepärased esitlused ka Elisabeth Kasper ja Magnus Loss 9.klassist, Gustav Villem Kalberg 10. klassist ja Mia Erika Peterson 12.klassist.

Palju õnne laureaatidele ja nende juhendajatele!

Suur aitäh kõigile osalemise eest! Edu Tallinna esindamiseks vabariiklikus voorus 9. aprillil!

Luulelendu ka edaspidiseks

Nuputa 2022

31.märtsil toimus Gustav Adolfi Gümnaasiumi Mederi saalis matemaatikavõistlus NUPUTA Tallinna piirkonnavoor, kus meie kooli võistkond saavutas 5.-6. klasside arvestuses I koha.
Võistkonda kuulusid:
Märten Hinno, Olle Kulvik, Artur Pinding ning Mirete Mutso
Juhendajad Kertu Saare ja Külli Kelder

Palju õnne eduka võistlemise eest!

Robootikud Soomes

Märtsikuu viimasel nädalal osalesid meie kooli viienda klassi õpilased rahvusvahelises Erasmus+ robootikaprojektis Soomes. Õpilased said tegutseda VEX IQ töötubades ja vahetada robootikaalaseid kogemusi teiste riikide õpilastega. Lisaks Eesti õpilastele olid kohal ka Portugali, Itaalia ja Ungari noored. Tutvusime Soome kultuuriga ning külastasime Heureka teaduskeskust ja Viikki tehnikamuuseumi. Õpilastele kogemus väga meeldis ning kõige meeleolukamaks kujunes robootika töötubade kõrval jääauk, kus sai ennast pärast saunas käiku karastada.

Omandatud teadmisi ja oskusi saavad õpilased jagada kogu Tallinna Kristiine Gümnaasiumiga.

Juhendajad Kertu Saare ja Dina Mikfeldt

12. klassi reaalsuunal käis külas investor Kristi Saare

12. klassi õpilane Gerten organiseeris Digitaalühiskonna aine raames oma klassile külalisesineja. Külalisesinejaks oli investor Kristi Saare, kes rääkis abiturientidele milliseid suuri rahavigu vältida ja millised rahaoskused-teadmised elus edasi aitavad. Tagasiside kaasõpilastelt oli väga hea ning oli tore kohtumine, millest võitsid kõik osapooled!

Aitäh Gerten ja Kristi!

20.06.2022 Põhikooli lõpuaktus - algab kell 14.00