Võrkpallipoistele pronksmedalid

Tallinna Kristiine Gümnaasium saavutas Tallinna XL koolinoorte spordimängude meistrivõistlustel võrkpallis põhikooli noormeeste võistkondlikus arvestuses III koha.

Võistkonnas mängisid:
 Kristofer-Steven Kuldma, Rocco Reandi, Carl-Marten Kobar, Aleks Leemet, Georg Eerik Rist, Johann Marten Holst, Karl Robert Kaup, Jaagup Tõrs, Ruben Rahuoja.
Juhendaja Margus Luik

Lauatennise võistlustelt II koht

11. aprillil toimusid Tallinna XL koolinoorte spordimängude meistrivõistlused lauatennises. 6.-9. klasside arvestuses saavutas 2. koha meie kooli 6b klassi õpilane Reti Juus! Palju õnne!

Juhendaja õpetaja Raina Luhakooder

Head eesti muinasjutud lavastuses "Pikk tige vanaeit"

8. klassi eesti keele õppeprogrammis käsitletakse põhjalikult rahvaluulet. Teemakäsitluse põnevamaks muutmiseks kutsusime kooli jutuvestja-näitleja Liia Kanemägi, kes esitas põnevalt lugusid elust-surmast, noortest ja vanadest, sõpradest ning vaenlastest. Lood olid naljakad, jubedad ja üllatavad.

Kontsert "Igavesti Queen" 20. aprillil

20. aprillil kell 16:00 toimub kooli aulas kontsert "Igavesti Queen", kus kõlab meie kooli 9.-12. klassi õpilaste esituses bändi Queen looming. Kontserdi korraldaja on

11. klassi õpilane Kareem Rohula praktilise uurimistöö raames. Ootame kõiki kuulama ja õpilastele kaasa elama! Registreeri kontserdile siin

1.b klass osales Koolirõõmu ja –õnne festivalil

XIII ülelinnalisel algklasside lühinäidendite festivalil KRÕF osalesid ka meie tublid 1.b klassi õpilased. Etendust „Jussikese seitse sõpra“ saatis publiku hulgas suur menu. Žürii kiitis väikeseid näitlejaid toreda ja meeleoluka esinemise eest! Esile tõsteti peaosas Jussikest mänginud Lukas Kivi, keda kiideti hea diktsiooni ja ilusa eesti keele esituse eest. Samuti märgiti ära hea ansamblitöö ning etenduse huvitav muusikaline kujundus.

Suure töö tegid õpilaste juhendamisel ära õpetajad Mare Pukk ja Merlin Jalajas. Suur tänu teile!

20.06.2022 Põhikooli lõpuaktus - algab kell 14.00
21.06.2022 Gümnaasiumi lõpuaktus - algab kell 14.00