Uudiskirjandus raamatukogus

Kooli raamatukokku on tulnud mitmeid uusi raamatuid. Ootame kõiki õpilasi uudistama!

Nimekirja uutest raamatutest leiate SIIT

Töökorraldus talvisel koolivaheajal

Koolimaja suletud 23.12.-07.01.2022. Murede korral palun saatke e-kiri: kristiine@kristiine.edu.ee

Annetus "Kingitud elu" vähiravifondile

5c klassi ühise arutelu tulemusel otsustati sellel aastal teha ühisannetus Vähiravifondi "Kingitud elu". Täna külastas 5c klassi Katrin Kuusemäe, kes tutvustas fondi tegevust täpsemalt ning võttis annetuse vastu.

5c klass ja klassijuhataja Kertu Saare soovivad kõikidele heatahtlikke jõule!

Jõulude Kauge Haare

Meie kooli gümnaasiumiõpilaste koostöös valmis jõulu-teemaline telesaade "Jõulude Kauge Haare". Võistlustulle astuvad kaks meeskonda: Punane Päkapikk ning Roheline Rudolf. Külalistena astuvad saates üles mudilaskooride lauljad, solistid ja tantsijad.
Kõigil vaatajatel on võimalik kaasa mängida ja oma teadmisi proovile panna!

Jõulujuttude vahetunnid

Kolmapäeval ja neljapäeval toimusid kooli aulas jõulujuttude vahetunnid, kus igal vahetunnil lugesid erinevad õpilased huvilistele muinasjutte. Oma valitud juttudega said ettelugejad väikese esinemiskogemuse ning kaasõpilastel oli põnev kuulata ja oma klassikaaslastele kaasa elada.

Olid hubased ja jõulusoojust täis vahetunnid!

08.06 Vilistlaste kokkutulek - piletid Fientast
16.00 avatakse uksed