Spordi sündmused

Kehalise kasvatuse välitunnid

22.01.2024 - 29.03.2024

HINDAMISE KORD

Õpilane peab selle perioodi jooksul käima vähemalt 4x välitunnis. Juhul, kui õpilane ei saa tervislikel või mõnel muul põhjusel tundides osaleda, tuleb õpetajat sellest teavitada.

SPORTKEEGEL (Laki põik 4, Decora ehitusmaterjalid maja, Mustamäe keegel); 6.-9.klass; Arti Lindvest, Margus Luik.
Hind 3 € (1 tund). Sportkeegli tundidel on kindel graafik klasside kaupa.

JÄÄKEEGEL (Tondiraba jäähall, Varraku 14); 10.-11.klass; Angela Taro, Margus Luik.
Hind 7 € (2 tundi). Jääkeegli tundidel kindel graafik klasside kaupa.

UISUTAMINE (Harju tänaval ja Mustamäe uisupargis); 6.-11.klass; Angela Taro, Raina Luhakooder. Harju tänaval teisipäeviti ja Mustamäe uisupargis (Männi park, Keskuse 1) neljapäeviti. Laenutus 4,50 € (1 tund), isiklike uiskudega tasuta. Uisutamine teisipäeviti ja neljapäeviti kindla graafiku alusel klasside kaupa.

SUUSATAMINE (Nõmme Spordikeskus, Külmallika 15a); 6.-11.klass; Arti Lindvest, Margus Luik.
Suusalaenutus 3 €, isikliku suusavarustusega tasuta. Suusatamine reedeti 14.00 - 15.30 (sellel vahemikul tuleb tundi alustada), kestvus 1 tund.

Täpsem info uisutamise, jääkeegli ja sportkeegli kohta edastatakse õpilastele eKooli ja kajastatakse kehalise kasvatuse stendidel.

Korvpalliturniir vilistlastele

Tallinna Kristiine Gümnaasium korraldab laupäeval, 17. veebruaril kooli 105. sünnipäevale pühendatud vilistlaste korvpalliturniiri.

Turniiril saavad osaleda Tallinna Kristiine Gümnaasiumi vilistlased. Võistkondade nimed ja koosseisude nimekirjad peavad olema esitatud hiljemalt 9. veebruariks. Võistkonda tohib kuuluda kuni seitse mängijat.

Võistluste süsteem selgub pärast registreerunud võistkondade arvu teada saamist.
Teavitame võistkondi mängude ajakavast hiljemalt 12. veebruaril.
Esimene mäng algab kell 11.00

Registreerimisel vajalik võistkonna ühe liikme kontaktandmed: nimi, meiliaadress ja telefoninumber, võistkonna nimeks lõpetamise aasta ja soovi korral lisada midagi (kui erinev pange näiteks 2006-2008), teiste liikmete nimed ja lõpetamise aasta.

Registreeri võistkond SIIN

Jalgpallipoisid võitsid pronksmedalid

Meie kooli 6. klasside koondvõistkond võistles edukalt Eesti Jalgpalli Liidu ja Tallinna Huvikeskus Kullo poolt korraldatud Rimi Koolijalka turniiril. Sel õppeaastal registreerus kokku 23 kooli ning meie kooli võistkond sai kolmanda koha. Võistkonnas mängisid (vasakult): Kenneth Kool, Märten Jürgenson, Markkus Erikson, Ramon Lillemaa, Erkki Osolainen, Jako Vilba, Fred Jorro, Merten Jakobson ja Martin Puusepp.

Juhendas õpetaja Margus Luik

Külalistreenerid meie koolis

Septembris käisid meie koolis erinevad külalistreenerid: Spordiklubi Nord kergejõustikku 2.-3. klassidele mängulisel viisil läbi viimas, 6.-9. klassidele Eesti Mölkky Klubide Liit Mölkky mängu ja reegleid tutvustamas ning Spordiklubi Nord ja Audentese Spordiklubi  1..-3.klassidele korvpalli treeningut läbi viimas.

Kehalise kasvatuse õpetaja Angela Taro

Kristiine LO ja Põhja-Tallinna LO koolidevahelistel võistlustel 3. - 5. klassidele saavutas meie kool kokkuvõttes 2. koha

3. klasside võistkond saavutas pendelteatejooksus I koha koosseisus:
3. a  Oskar Martinfeld, Tristan Torim, Karina Kuusnõmm, Katrin Keelmann, Kriselle Jööts
3. b  Lukas Lillepea, Claudia Mets
3. c Miron Jasenetski, Konon Suvorov, Kretlin Kütt