Spordi sündmused

Meie kooli edukas ujuja

Laupäeval, 28. septembril toimusid Kohtla-Järvel pikamaaujumise lahtised meistrivõistlused.

Audentese spordiklubi noored ujujad olid väga tublid ning saavutasid mitmeid auhinnalisi kohti.

Auhinna saajate hulgas vanuseklassis 2009-2010 oli  meie kooli 8.d klassi õpilane

Richard  Siilivask ajaga 9.51,24 II koht

Õnnitleme tubli tulemuse puhul ja soovime edu edaspidiseks!

Krossiteatejooksuvõistlused

9. oktoobril toimusid vihmasajus Põhja - Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide krossiteatejooksuvõistlused. Meie kooli 5.klasside võistkond saavutas 2. koha ning 3. klasside, 4. klasside ja 6.-7. klasside võistkonnad saavutasid 3. koha.

Õpetaja Raina Luhakooder

Tublid tulemused Tallinna Koolinoorte MV teatejooksudes

Põhikooli koondarvestuses saavutasime 8. koha (44 kooli arvestuses)
Põhikooli poisid ( Jarmin Järv 9a, Rasmus Siiro 9a, Mikk Laarmaa 9a, Roger Marcus Järv 9a, Uku Sepp 9b, Henry Grossmann 9b, Mattias Eriksson 9c, Karl Roomere 9c,  Rom Milli 9d, Dominic Marten Murakas 8a) saavutasid 7. koha (osales 41 kooli).
Põhikooli tüdrukud (Mia Schreer 7b, Laura Lisette Rosenberg 7c, Melissa Maria Rosenberg 7c, Elis Mikk 8a, Mirtel Randma 8a, Johanna Laps 8c, Mirtel Roosimägi 9b, Eva Rebeka Rõbakova 9b, Grete-Lii Tamm 9b, Klaudia Loot 7c) saavutasid 16.koha (osales 43 kooli).
Gümnaasiumi noormehed (Kaur Jesper Kukk 12,
Sander Väli 12, Oliver Kask 12, Sander Erik Loodsalu 12, Rannet Kalme 12, Steven Raudsik 11, Oliver Kuuskemäe 11, Erik Tarning 10, Tanel Tartu 10, Andero Soon 10) saavutasid 5. koha (osales 31 kooli).

Õpetaja Arti Lindvest

Kaur Jesper Kukk parandas suvel kooli rekordeid

Meie kooli tubli sprinter Kaur Jesper Kukk parandas välishooajal taas kooli rekordeid. Kui 200 meetri jooksu rekord kuulus ka varasemalt Kuke nimele, siis 400 m jooksus alistus Allan Krevaldi 1986. aastal joostud 52,0 sekundit.

Uued rekordnumbrid:

200m- 22,60 (Eesti meistrivõistlused)
400m- 51,68 (KEVEK ja Tartu Kalev staadionijooksu sari, VI etapp, Tamme staadion)

Kooli rekord 200 m jooksus

26. mail Kadrioru staadionil toimunud Eesti Karikavõistlustel kergejõustikus püstitas meie kooli õpilane Kaur Jesper Kukk kooli rekordi 200 m jooksus, saades ajaks 22,69. Ka eelmine rekord (22,76) kuulus Kuke nimele.

Foto: Marko Mumm

31.10 Halloweeni stiilipäev, vahetunnidisko