EST ENG RUS

Uudised/TeatedReigo Ahvena rütmide töötuba

Juba teist korda külastab meie kooli Reigo Ahven, kes viis õpilastele läbi Brasiilia rütmide töötoa. Seekord said sellest osa 8.-12. klasside õpilased. Trummi põristasid nii õpetajad kui õpilased. Meeleolukas muusikaline vahepala tõi koolipäeva tõelist rõõmu ja vaheldust! 

Üritus sai toimuma Unesco Koolikontserdite projekti raames. 


Märtsiküüditamise mälestuspäev

Sel aastal möödub 75 aastat märtsiküüditamisest. 25. märtsil süüdati küünlad nende mälestuseks, kes Siberisse viidi. Me ei tohi kunagi unustada minevikku, et mitte korrata seda tulevikus.

Meie kooli 9. ja 10. õpilased ning õpilasesinduse liikmed olid abiks küünalde süütamisel. Üritusele tuli ka Eesti Vabariigi president ning osadel õpilastel õnnestus ka temaga koos pildile jääda. 

Suur tänu õpetaja Eva-Tiina Põlluste, kes õpilasi üritusel osalema innustas.

Pildid: Inimõiguste Instituut ja Tuuli Särekanno


Kunstinäitus Tallinna Haridusametis

Tallinna Haridusameti 3.korrus täitus täna meie kooli õpilaste tööga. Näitusele jõudis kokku 139 tööd 5.-8. klassidelt. Õpetaja Karin Luuk.

Näitus avatud 26.märts-22.aprill.


Kullo Lastegaleriis õpilaste kunstinäitus


Maleturniir

Reedel, 15. märtsil sai 9.c klassi noormeeste Andri, Hugo ja Mattiase eestvedamisel toimuma Kristiine Gümnaasiumi maleturniir. Malehuvilisi tuli alates 4. klassist kuni lõpuklassini välja. Turniir oli väga tasavägine ning 3. kohta jäid jagama lausa neli osalejat. Teise koha saavutas Arto Matla 12. klassist ning esikohale tuli Merten Jakobson 6.b klassist. Suur tänu kõigile osalejatele ning tublidele korraldajatele! Palju õnne võitjatele!


Tulevased sündmused:


19.06 Põhikooli lõpuaktused kell 12.00
Gümnaasiumi lõpuaktus 16.00

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderВойти

Tunniplaan 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.