EST ENG RUS

 


Viimati lisatud


Heal meelel ja ilusal keelel

  

15.oktoobril toimus Kristiine Gümnaasiumis ettelugemise päev. Ettelugemispäev on Eesti Lastekirjanduse Keskuse korraldatav üle-eestiline võistlus, mille finaal toimub 20.oktoobril. 26.ettelugemise päeva teemaks on „Heal meelel ja ilusal keelel“. 7.kuni 11.oktoobrini loeti kõikides klassides lastekirjanduse klassikat või pärimuslikke murdelugusid ja selgitati välja ilmekamad ettelugejad.  Iga klassi kaks parimat käisid ettelugemispäeval lugemas klassikalise kirjanduse menulugusid oma koolikaaslastele erinevates kooliastmetes. Suur tänu õppealajuhataja Tiina Keremile, kes luges 4.c ja 9.b klassile lustakaid lugusid  muhu murrakus. Täname kõiki ettelugejaid ning õpetaja Lauri Viliberti, kes  osalistele lõiminguprojekti raames võtmehoidjad valmistas.

17.oktoobril läheb ettelugemise võistluse Tallinna piirkonnavooru Eesti Lastekirjanduse Keskusesse võistlema Rom Mikli 4.d klassist, juhendaja Kadri Toming. Palju edu!


Tubli tulemus karates

Markus Kanter (8A) osales edukalt Portugalis EM-il, kus tuli Euroopa meistriks boys cadet kumite lightweight võistlusklassis.

ÕNNITLEME!


Tubli tulemus Tartu Rattamaratonil

Grete-Lii Tamm (4b) võttis osa 22. Tartu Rattamaratonist. Ta läbis täiskasvanute klassis 40km raskel maastikul 4 tunni ja 28 minutiga.

ÕNNITLEME!


Leiunurk

AUSTATUD LAPSEVANEM

Kooli garderoobis on avatud rikkaliku valikuga LEIUNURK igal tööpäeval. LEIUNURGA asjade nimekiri on mitmekesine: Joped, mütsid, sussid, võimlemisriided (särgid, püksid – 28 tk.).

On kahju visata prügikasti laste poolt vähekasutatud asju!

Palun leidke aega ja külastage LEIUNURKA.

Iga kuu viimasel päeval toimub LEIUNURGA tühjendus!!


eTwinningu projekt "European Day Of Languages“

5.b klass osales eTwinningu projektis „European Day Of Languages“. Projekti olid kaasatud kooliõpilased Soomest, Leedust, Ukrainast, Saksamaalt, Prantsusmaalt, Hispaaniast, Itaaliast, Horvaatiast, Slovakkiast, Tšehhist, Ühendkuningriigist, Iirimaalt, Poolast, Austriast, Rumeeniast, Bulgaariast, Belgiast ja Reunioni saarelt.

Projekti raames valmistasid õpilased omaloomingulised kaardid, kirjutasid kaardile pöördumise oma emakeeles ning saatsid kaardid projektkoolidesse 26.septembriks, mil tähistatakse Euroopa keeltepäeva.

5.b klassi õpilased meisterdasid ja saatsid laiali kokku 30 kaarti. Meie kooli jõudis erinevatest Euroopa riikidest 24 kaarti.

Projekt oli seotud 5. klassi eesti keele õppekavaga. Koostöö üheks eesmärgiks oli väärtustada oma emakeelt ning teadvustada, et Euroopa riikides kõneldakse emakeelena erinevaid keeli.


Tulevased sündmused:


21.-25.09 spordinädal
2.10 õpetajate päeva tähistamine

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderLogi sisse

 TKG 100 INFO

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"