Spordi sündmused

Esikoht rahvastepallis

29.jaanuaril toimusid Põhja - Tallinna ja Kristiine linnaosa 2.-3.klasside rahvastepallivõistlused. Meie kool saavutas võistlustel 1.koha.

Võistkonnas mängisid: Heidi Matilda Laurits 3a, Helena Osolainen 3a, Reti Juus 3b, Arto Lepamets 3b, Eva Rebeka rõbakova 3b, Grete - Lii Tamm 3b, Anders Raestik 3c, Agnes Teppo 3c, Timmo Heering  3d, Ralf Jorro 3d, Martin Keelmann 3d ja Rico Väin 3d.

Kehalise kasvatuse välitunnid

KEHALISE KASVATUSE VÄLITUNNID
28.01.2019-29.03.2019
HINDAMISE KORD

Õpilane peab selle perioodi jooksul käima 4x välitunnis. Õpilane võib ühe nädala jooksul osaleda mitmes välitunnis. Juhul kui õpilane ei saa tervislikel või mõnel muul põhjusel tundides osaleda, tuleb õpetajat sellest teavitada ning sooritab seejärel kirjaliku töö antud spordiala kohta.

CURLING (Tondiraba jäähall, Varraku 14); Arti Lindvest, Margus Luik 10.-12.kl. Pileti hind 5 € ( arvestuslikult 2 tundi).

UISUTAMINE (Harju tänaval); Tene Järvsoo ja Raina Luhakooder teisipäeviti ja neljapäeviti; 6.-12.kl. Laenutus 3 eurot (nahast uisud 8€), enda uiskudega tasuta.

SUUSATAMINE (Nõmme Spordikeskus, Külmallika 15a); Arti Lindvest, Margus Luik;

6.-12.kl. reedeti 14.00, 14.30, 15.00 – tundide algusajad

Suusalaenutus 2.50 €, enda suuskadega tasuta.

SPORTKEEGEL (Mustamäel, Laki 36); Arti Lindvest, Margus Luik; kolmapäeviti; 6.-12. kl. Pileti hind 2.50 €.
Täpsema info uisutamise, sportkeegli ja curlingu kohta edastame klassiti e-kooli ja kajastame kehalise kasvatuse stendil.

Korvpalliturniir vilistlastele

Tallinna Kristiine Gümnaasium korraldab reedel, 15. veebruaril kooli 100. sünnipäevale pühendatud vilistlaste korvpalliturniiri.

Turniiril saavad osaleda Tallinna Kristiine Gümnaasiumi vilistlased. Võistkondade nimed ja koosseisude nimekirjad peavad olema esitatud hiljemalt 8. veebruariks. Võistkonda tohib kuuluda kuni seitse mängijat.

Võistluste süsteem selgub pärast registreerunud võistkondade arvu teada saamist.
Teavitame võistkondi mängude ajakavast hiljemalt 12. veebruaril.
Esimene mäng algab kell 17.00, turniiri lõpp orienteeruvalt 21.00

Registreeru SIIN

Vilemehe toob kohale Fifaa

Head tulemused teatejooksus

12.oktoobril toimusid Põhja – Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide murdmaateatejooksude võistlused. Meie kooli võistkondadel läks väga hästi. 3.klassi võistkond ja 5.klassi võistkond saavutas 1.koha ning 4.klassi võistkond ja 6.-7.klassi võistkond saavutas 3.koha! Kõik õpilased said medalid ja 1.koha puhul sai kool oma auhinnakogusse kaks karikat.

Võistkondadesse kuulusid:

3.klass: Heidi Matilda Laurits 3a; Mikk Laarmann 3a; Grete – Lii Tamm 3b; Rasmus Rei 3b; Anneli Kikkas 3c; Hanna Truusalu 3c; Kirsika Laide 3c; Karl Roomere 3c; Ralf Jorro 3d; Timmo Heering 3d. Varus: Liisi Vidder 3a ja Mattias Erikson 3b.

4.klass: Ken Gregor Hiiemäe 4a; Mark Hendrik Kukk 4a; Hanna Mia Lehesaar 4a; Laura Kurig 4b; Annie – Alice Voll 4b; Mai Roosi 4c; Andri Vichterstein 4c; Tambet Leima 4c; Sarah Rohula 4d; Erik Nüüd 4d. Varus: Claudia Gasman 4a.

5.klass: Karin Marii Missik 5a; Marian Väli 5a; Mariette Koppel 5b; Oskar Greg Veski 5b; Birgitta Reonda 5c; Raul Aron 5c; Carola Ranniku 5d; Sten Schryer 5d; Lukas Jääger 5d; Kaspar Tagasaar 5d. Varus: Laura Lisette Lepp 5a ja Rico Helandro Puusild 5c.

6.-7.klass: Maria Puusepp 6a; Jan Martin Metsla 6a; Martin Tomberg 6a; Hendrik Sooberg 6a; Berit Laisaar 6b; Kaur Jesper Kukk 6b; Hannaleen Hiob 6c; Maarja Ljadov 6c; Debi Schryer 6c; Kaur Joosep Kivistik 7b.​

Kehalise kasvatuse õpetajad

Anet Koskeli tennisehooaeg oli edukas

Mai viimastel päevadel toimus Kadriorus rahvusvaheline noorteturniir Estonian Junior Open. Seal jõudsin üksikmängus finaali ja võitsin paarismängu turniiri

Juulis toimusid Kalevi tenniseväljakutel Eesti täiskasvanute meistrivõistlused. Tulin koos Helena Narmontiga Eesti täiskasvanute meistriks paarismängus. Üksikmängus jõudsin poolfinaali.

Seejärel lendasin rahvusvahelisele Junior ITF turniirile Poola, Poznanisse. Seal õnnestus mul väga rasketes tingimustes võita 2 mängu ja jõuda veerandfinaali, kus kaotasin turniiril teisena paigutatud tšehhi mängijale.

Augusti alguses toimusid Eesti Noorte Meistrivõistlused, kus võitsin 5 medalit – neli kulda ja ühe hõbeda. Minu saavutuseks oli:

Eesti noorte meister üksikmängus vanuserühmas 16
Eesti noorte meister segapaarismängus vanuserühmas 16 ja teine koht paarismängus
Eesti noorte meister üksikmängus vanuserühmas 18
Eesti noorte meister paarismängus vanuserühmas 18

Pärast meistrivõistlusi toimusid veel Klubide karikavõistluste finaalid. Olin osalenud aasta jooksul kõigil kolmel etapil settigi kaotamata. Saavutasime oma klubiga (Tallink City Spordiklubi) kindla esikoha.

Seoses viiruse levikuga on kõik sündmused hetkel edasi lükatud.