Kirjandusest ja elust

Neljapäeval, 18. oktoobril kohtus üheksandikega kirjanik Sass Henno ning räppar Päevakoer. Kohtumise organiseeris Elamusaasta.

ÕNNITLEME!

Aasta koostööpartnerid

(Fotol Epp Korp ja Karel Korp)

Õpetajate päeval tunnustas Tallinna Kristiine Gümnaasium parimaid koostööpartnereid.

Koostööpartner 2018

Disainikorp OÜ

Pajunes OÜ

Käesoleval aastal tunnustatud koostööpartnerid on teinud kooliga koostööd alates 2002. aastast. OÜ Pajunes on valmistanud kooli koridoridesse ja ruumidesse mööblit. Pidevalt on olnud vaja olemasolevat mööblit parandada.

Alati, kui koolil on mure kas rattahoidjate paigaldamisega või kiirete keevitustöödega, on kooli vilistlane Mart Pajuste kiirelt tegutsenud.

Kooli kapitaalremondi käigus 2008. aastal selgus, et kooli ruumidesse olid planeeritud materjalid ja värvid, mis mitte kuidagi ei oleks muutnud koolimaja mõnusaks ja lastesõbralikuks. Suured vaidlused lõppesid sellega, et Disainikorp OÜ ja kooli vilistlane Epp Korp said õiguse teha koolile sisekujunduse. Järgnevatel aastatel on kujundatud  meie kooli oma tunnistus, kooli koduleht, kaasajastatud logoga kooli lipp. Uuenes ka kooli siseinterjöör.  Karel Korbi suurepärased pildid muudavad kooli koridorid meeleolukaks ja eriilmeliseks.

Külalised Rumeeniast

9.oktoobril külastas meie kooli 41 liikmeline haridustöötajate delegatsioon Rumeeniast. Eesti hariduskorraldus ja tunnikülastused pakkusid palju üllatusi ning andsid külalistele mõtlemisainet.  Külaliste sõnul olid lapsed suhtlemisaltid ja nende silmad särasid, mis näitavat, et nad on õnnelikud.

Õnnitleme!