EST ENG RUS

Uudised/TeatedTeatevõistluste väljakutse

Meie koolis filmiti EKSL võistluse "Tähelepanu, start Terminal!" teatevõistlused ehk Terminal Challenge. Kaasa tegid meie kooli 5. klassi õpilased. Tallinna Kristiine Gümnaasium kutsub koole üle Eesti sooritama koolides teatevõistlusi, neid filmima ning esitama uus väljakutseid teistele koolidele.
Väljakutse organiseeris meie kehalise kasvatuse õpetaja Raina Luhakooder
 
NB! Videot saab vaadata meie kooli Facebooki lehel


Loengud e-sigarettidest

Jaanuaris ja veebruaris käivad Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õenduse õppekava tudengid 5.-11.klassile pidamas õpilastele loenguid e-sigarettide teemal. Nad räägivad, milliseid kahjulikke aineid need sisaldavad, kuidas veipimine mõjub tervisele ja välimusele, enimlevinud müütidest e-sigarettide kohta, passiivsest suitsetamisest, sõltuvusest, enesekehtestamisest, et õpilased julgeksid öelda "ei" ja paljust muust. Loeng lõppeb lõbusa Kahootiga.

Loenguid koordineerib õpetaja Ruth Lauer


Eesti kirjanduse päev ja A.H.Tammsaare 145

Täna on eesti kirjanduse päev ja meie armastatud kirjaniku A.H.Tammsaare sünniaastapäev. Tähistasime seda väärika aktusega aulas. Õpetaja Helmi Kelle juhendamisel esinesid andekad noored luule-, proosa- ning muusikapaladega. Lisaks olid ainekabinettides väljapanekud eesti suurkirjaniku elust ja loomingust.

Suur tänu õpetaja Helmi Kelle, Piret Vahtra ning raamatukogutöötaja Kaire Kott!


Tegus koostööpäev 25. jaanuaril

Koostööpäev möödus sel korral taaskord tegusalt:

Tööd alustas Rohelise kooli keskkonnatöörühm, mille koosseisu kuulub 28 koolipere liiget. Meie töötajate ja õpilaste suust kõlas hulk värseid ja taibukaid ideid linnumajadest, putukahotellidest, komposteerimiset, õpperajast ja paljust muustki. Esimesed sammud on rohelise lipu poole astutud. Rohelise kooli programmi ja Rohelise lipu kohta loe SIIT.

7.c ja 7.d klass osalesid  klassijuhatajate Marko Veinbergsi ja Liivia Enneveeriga fotojahil Kadriorus, et osaleda teema aasta fotokonkursidel. Tutvuti Poska, auvahtkonna ja russalkaga, üle aia kiigati Jaapani aeda ning jagati hulga teadmisi nii nahkhiirtest kui ka teistest pargi asukatest. Ka rannas sai käidud!

1.a ja 1.b võtsid klassijuhatajate Anne-Ly Sarapuu ja Ilotana Haaleni eestvedamisel osa projektist: ''Talvine loodus minu ümber'“

Gümnaasiumiõpilastel oli päev sportlik ja toimekas. Käidi rühmatreeningul, jääkeeglit mängimas kuulati loengut toitumisest, külastati “Õpi Tartus!“ konverentsi Kultuurikatlas ja täideti enda seatud õpieesmärke.

Õhus on kevade hõngu!

Tekst: Marko Veinbergs


A.H.Tammsaare 145. sünniaastapäev

30. jaanuaril täitub A. H. Tammsaare 145. sünniaastapäev. Sellest sündmusest inspireerituna valmisid 9. klasside õpilastel portreed ja illustratsioonid. Juhendaja õpetaja Epp Korp 


Tulevased sündmused:


07.06.2023 Perepäev algusega kell 15.00
08.06.2023 TORE mängude päev algklassidele
13.06.2023 kooliaasta lõpuaktused
1.-4. klass - 9.30
5.-8. ja 11. klass 10.30
Pärast aktuseid klassijuhatajatunnid.
20.06.2023 9. klasside lõpuaktus
21.06.2023 12. klasside lõpuaktus

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderLogi sisse

 

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.