Jõulupeod

17. ja 18.detsembril toimusid Kristiine Gümnaasiumi õpilaste jõulupeod.
Algklasside jõulupeol käis külas teater Sõber etendusega "Karukoopa lood". Seejärel saabus ka jõuluvana, kellele kõik klassid esinesid, et kätte saada oma kingikott.
5. - 7.klassi jõulupeol tegi iga klass etteaste. Etteasteteks olid nii tantsud, laulud, pillimängud, luuletused kui ka näidendid.
8. - 12.klassi jõulupeol oli eelnevalt 12.klass ette andnud kõigile klassidele stseeni etendusest, mille nad pidid peol etendama. Stseenidest sai jõulupeol kokku üks põnev teatritükk.
Olid väga meeleolukad ja toredad jõulupeod!

Jõulukontserdi kutse

Tunnustus ülemaailmsel kunstikonkursil

Loovtööst idee saanud graafiline peitepilt pälvis ülemaailmsel kunstikonkursil Hiinas väga suure tunnustuse - hõbemedali.
Mia Erika Peterson, on suure kunstiloovusega õpilane ja võimekas joonistaja. Tema stiiliks on väga korrektne ja täpne joon. Tema pühendumus kunsti on imetlusväärne.

Palju, palju õnne sulle Mia!
Loovtöö juhendaja oli Epp Korp

Koidulauliku etluskonkursi Tallinna eelvoor

2.detsembril toimus Eesti Lastekirjanduse Keskuses vabariikliku Koidulauliku etluskonkursi Tallinna eelvoor.
Meie kooli esindanud Elisabeth Allas 6.b klassist sai 5.-9.klasside eripreemia ning Triinu Tähe 12ab klassist oli 10. - 12.klasside laureaat.

PALJU ÕNNE!

Projekti VAHETUND avaüritus

27.novembril käis meie koolis Tallinn Moon Rotary klubi tutvustamas 3.a , 3.c ja 3.d klassile põnevaid vahetunnitegevusi. Projekti VAHETUND raames paigutatakse kooli koridoride aknalaudadele keksukummid ja footbag’id koos karpide ja juhenditega. 3.klasside õpilastega kohtusid projekti avaüritusel Tallinn Moon Rotary klubi liikmed ning Hanna-Liina Võsa, Kaisa Selde, Liis Haab ja Argo Ader. Külalised rääkisid õpilastele oma mälestusi kooli vahetundidest ning koos õpiti keksukummiga hüppamist ning footbag’idega mängimist.

Oli väga meeleolukas üritus ning õpilased võtsid keksukummid ja footbag’id väga hästi vastu.

Suur aitäh meie kooli lapsevanemale Kee Abelile ja Tallinn Moon Rotary klubile ürituse korraldamise ning nende vahvate mängude toomise eest kooli.

Rohkem pilte üritusest leiab SIIT

16.06 kell 12.00 - 9a lõpuaktus