Uus õppematerjal meie kooli õpetajatelt

Meie kooli õpetajate Ilotana Haaleni ja Marget Indovi pikaajaline töö õppematerjalide väljatöötamisel on andnud süürepärase tulemuse.

Õnnitleme!!

Vaata uue raamatu tutvustust siit.

10. klassidesse registreerumine

Katsed Tallinna Kristiine Gümnaasiumi avatavatesse 10. klassidesse astumiseks toimuvad 31. märtsil kell 15.30.

Katsetel kontrollitakse teadmisi eesti keelest, matemaatikast, inglise ja vene keelest.

Kaasa kirjutusvahend, harilik pliiats, joonlaud, kalkulaator.

Registreerimine lõpeb 27. märts 2014. Registreeri katsetele SIIN

Kandideerimiseks vajalikud vähemalt positiivsed veerandihinded.

Tähistasime emakeelepäeva

Emakeelepäeva tähistamiseks ja meie kauni keele väärtustamiseks toimus meie koolis mitmeid ettevõtmisi.

Emakeelepäeva külaliseks 9.-12.klassidele oli meie kooli vilistlane meediategelane Toomas Luhats, kes rääkis õigest keelekasutusest ja seda mõjutavatest teguritest avalikul esinemisel. Kuulsime ajakirjaniku argipäevast ja pikemalt telesarjast „Üheksandikud“. Täname külalist meeldiva ja õpetliku kohtumise eest!

Toimusid traditsioonilised konkursid : 1.-4.klassides selgitati välja iga klassi kaunim käekiri, 5.-8.klassides  iga klassi parim tüdruk ja poiss õigekirja tundmises.

11.klassid kirjutasid  esseed „Julgen mõelda - julgen tegutseda“ , et esitada parimad vabariiklikule konkursile.

13.märtsil toimusid atraktiivsed   keeleteemalised viktoriinid 5.-6.klassile ja 7.-8.klassile.Noorema vanuseastme parim oli 6.b klass, vanema astme edukaim 8.b klassi võistkond. Päevakohase sõnavõtuga esines Mailis Zlatin 10.klassist. Sama klassi noormehed  Mark Erik Savi, Siim Erik Potsepp ja Ott Kaarel Kõiva esitasid Kristjan Jaak Petersoni luulet. August Sanga luuletuse „Laul Otto Wihelm Masingust, kes tõi eesti keelde õ tähe“ kandis mõjusalt ette Karl Feliks Tammeväli .Autasustati parimaid õigekirja tundjaid.

14.märtsil toimusid emakeelepäeva aktused algklassides.

14.märtsil osalevad aasta keeleteo pidulikul  lõpuüritusel Saaremaal meie kooli ilusas emakeeles esineja Kristjan Tamjärv ja esseekonkurssidel ning keelealases uurimistöös silma paistnud Liisbeth Säde Kala.

Õpetajad Helmi Kelle ja Piret Vahtra on palutud emakeelepäeva pidulikule tähistamisele Raekotta.

Hoidkem keelt, mis on meile kõigile kallis!

Ilusat emakeelepäeva!

Eesti keele ainekomisjon

Tänusõnad koolile

Kristiine Sotsiaalmaja tänab Kristiine Gümnaasiumi õpilasi ja õpetajaid suurepärase naistepäeva kontserdi eest!

Austus sellisele koolile, kus on nii andekas ja töökas  kollektiiv ja õpilased!

10. klassi astujad 2014!

Katsed Tallinna Kristiine Gümnaasiumi avatavatesse 10. klassidesse astumiseks toimuvad 31. märtsil kell 15.30.

Katsetel kontrollitakse teadmisi eesti keelest, matemaatikast, inglise ja vene keelest.

Kaasa kirjutusvahend, harilik pliiats, joonlaud, kalkulaator.

Registreeri katsetele SIIN

Kandideerimiseks vajalikud vähemalt positiivsed veerandihinded.

31.10 Halloweeni stiilipäev, vahetunnidisko
14.11 Koostööpäev