EST ENG RUS

Uudised/TeatedLiikumispäev

Eelviimasel koolipäeval toimus kehalise kasvatuse õpetajate poolt organiseeritud matkapäev. Eesmärgiks oli tutvuda Kristiine linnaosas asuvate välijõusaalide ja seiklusradadega ning õpilastele suviseks sportlikuks liikumiseks ideid anda. Läbi käidi neli väljakut, kus 11. klasside õpilased tutvustasid noorematele sportimisvõimalusi.

 


Muuseumitund A.H.Tammsaare juures

Õuesõppe nädalal tutvustas kirjandusteadlane Maarja Vaino 8.c klassile A.H. Tammsaare majamuuseumis huvitavaid fakte kirjamehe päritolust, perest ja loometeest. Muuseumitunni teises pooles külastasime klassiku korterit. Tutvusime töökabineti, külalisete vastuvõtu salongi ja teenijatoaga. Kuulasime palju huvitavat tolleaegse elu-olu ja kirjaniku eluviisi iseärasuste kohta.

Sisukas muuseumitund ei lase katkeda kultuurimälul ja on heaks sissejuhatuseks „Kõrboja peremehe“ lugemisele 9.klassis.

Õpetaja Piret Vahtra


TORE mängude päev

8. juunil toimus esmakordselt algklassidele TORE mängude päev. Õpilased liikusid kooliõuel erinevate punktide vahel ning läbi mängiti lausa 11 mängu. Tuletati meelde vanad head lemmikud, näiteks Vanaema lõngakera ja Mädamuna. Eesmärgiks innustada suvel lapsi õue sõpradega toredaid mänge mängima.

Ürituse korraldusse olid ettevõtlikkuse tunni RETK raames kaasatud 6. klassid. Katsetati mängujuhiks olemist ja meeskonnatööd. Nii mõnedki kuuendikud mõistsid nüüd paremini õpetaja töö olemust, selle rõõme ning keerukamaid kohti.

Kohal oli ka kõigi laste lemmik Torevants. Tema viis läbi meeleoluka hommikvõimlemise ning kiitis lapsi mängulusti eest.

Samuti osalesid läbiviimisel ka 7. klasside õpilased Sienna, Renate, Ines ja Agnes. Esimesed kolm neist ning õpetaja Angela Taro läbisid sel õppeaastal pika ja põhjaliku TORE koolituse. Nende initsiatiivil viidi ühele 5. ja 6. klassile läbi ka TORE teemalised tunnid.

Suur tänu kõigile 6. klasside õpilastele ja 7. klassi tüdrukutele! 

Tuuli Särekanno

huvijuht


1. klassi vastuvõtt 2023/2024 õppeaastaks

Lapsevanemad, kelle lapsed pole meie kooli eelkoolis käinud, on oodatud vestlusele koos lapsega, aega saab registreerida SIIN!

Dokumentide esitamine:
Lapsevanem või tema seaduslik esindaja esitab:
Kirjalik taotlus 1. klassi vastuvõtuks (vorm kooli kodulehel)
Lapse isikut tõendav dokument (sünnitunnistuse, passi või ID-kaardi koopia).
Koolivalmiduskaart (lasteaiast).
Digifoto saatmine augustis klassijuhataja meilile.

Dokumendid saata digiallkirjastatult sisseastumine@kristiine.edu.ee 

Probleemide ja/või küsimuste korral palun pöörduda algklasside õppejuhi poole aadressil anu.rannus@kristiine.edu.ee 


Perepäev

7. juunil toimus taas kord meie kooli toredaks traditsiooniks saanud perepäev. Soe ja päikseline kevadsuvine õhtu meelitas kooliõuele hulgaliselt osalejaid. Koolipere ja külalised said vaadata kahte näidendit, osaleda sportmängudes ning nautida õpilaste ja õpetajate vahelist jalgpallimatši. Seekord jäi seis viiki, kuid õpilased osutasid õpetajatele visa vastupanu. Lisaks esinesid 9. klassi tüdrukud pallikavaga ning näha sai selle aasta Playboxi võitjaid - 9.c klassi tantsijaid. Värvikirevate kostüümidega andsid meeleoluka etteaste Carolina tantsustuudio tütarlapsed. Perepäeva juurde kuulub ka laat ja nagu arvata võis, siis see osutus üheks kõige menukamaks atraktsiooniks. 

Suur tänu kõigile, kes ürituse õnnestumisele kaasa aitasid! 


Tulevased sündmused:


19.06 Põhikooli lõpuaktused kell 12.00
Gümnaasiumi lõpuaktus 16.00

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderLogi sisse

Tunniplaan 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.