EST ENG RUS

Uudised/TeatedÕpioskuste võistlus õpetab õppima

13.jaanuarist 3.veebruarini osalesid meie kooli 5.klasside viieliikmelised võistkonnad õpioskuste võistluse koolivoorus.
Ülesanded olid erinevate õppeainete kohta ja nõudsid meeskonnatööd, teabe otsimist, arvutioskust, korrektset vormistust ja viitamist. Lisaks koostööpäevale täideti individuaalselt ülesandeid nii kodus kui koolis. Tunnustati iga klassi parimate õpioskustega võistkonda.
Kõige enam punkte kogus 5.c klassi 2.võistkond, kelle töö saadeti edasi Tallinna piirkonnavooru. Võistkonda kuulusid Andri Vichterstein, Grete Mia Kopli, Marii Maide, Laura Hade ja Cassandra Järv.


Õpilasetlejate Tallinna eelvoor

28.jaanuaril võistlesid pealinna koolide etlejad 32. Keskkoolis võimaluse eest pääseda üleriigilisele konkursile Tartus.
Elisabeth Allas (6.b klass) esindas meie kooli 4.-6.klassi vanuserühmas. Ta esitas Lydia Koidula luuletuse ja Karl-Martin Sinijärve proosapala.
Elisabeth pälvis laureaaditiitli ja õiguse esindada Tallinna linna üleriigilisel etlejate konkursil Tartus 7.veebruaril.

Õnnitleme Elisabethi ja soovime talle jätkuvat edu!


Haridusprojekt Estonia teatris

13.jaanuaril  osales 5.c klass Estonia teatri õpitoas „Kuidas mõista balletti“. Interaktiivne loeng on mõeldud gruppidele, kes tulevad balletti vaatama esmakordselt. Projekti viis läbi Eesti Rahvusballeti tantsija ja tantsusemiootik Triinu Leppik-Upkin. Esinesid ka balletiartistid Karina Laura Leškin ja Marcus Nilson.
Ühe tunni vältel selgitati, mis on ballett, milline on antud balleti ajalooline taust ja kuidas seda mõista. Mida tuleks balletti vaadates jälgida, milline on selle balleti esteetika, kostüümid, dekoratsioonid ning milline on Eesti Rahvusballeti tantsija elu.
Koolitus aitab kindlasti meil 5.veebruaril paremini mõista balletti „Luikede järv“.

Piret Vahtra, 5.c klassi klassijuhataja


Annetus Tallinna Lastehaigla Toetusfondi

Eelmise aasta lõpus otsustasid 2.c klassi õpilased, et jõululaadalt teenitud tasust pool annetatakse abivajajatele. Hääletuse teel jõuti otsuseni, et sellel aastal läheb annetus Tallinna Lastehaiga Toetusfondi. 
Eile külastas 2.c klassi Tallinna Lastehaiga Toetusfondi esindaja, kellele annetustšekk üle anti. Koos õpilastega räägiti ka heategevusest ning toetusfondi ja haigla tööst.

 

  


Loengusari "Ei kiusamisele!"

9.jaanuaril külastasid meie kooli loengusarja "Ei kiusamisele!" raames Helen Adamson ja Margus Vaher. Loengut käisid kuulamas 3.klassid ning 7.b, 8.a ja 8.b klassid. Helen Adamson ja Margus Vaher rääkisid õpilastele lugusid oma kooliajast ja kokkupuutest koolikiusamisega. Loengus keskenduti sellele, kuidas aidata nii kiusatavaid kui ka kiusajaid. Samuti pöörati tähelepanu sellele, kuidas saavad abiks olla kõrvalseisjad.
Oli väga põnev ja õpetlik loeng. Suur aitäh tulemast!

3. klasside koolikiusamise vastast lubadust saab vaadata siit


Tulevased sündmused:


Seoses viiruse levikuga on kõik sündmused hetkel edasi lükatud.

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderLogi sisse

 TKG 100 INFO

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"