Viimati lisatud

Ettelugemispäev

Kolmapäeval, 17. oktoobril tähistati Tallinna Kristiine Gümnaasiumis ettelugemispäeva. Ettelugemise päeva eesmärk on tõsta raamatu- ja lugemishuvi ning väärtustada ettelugemist kui kuulajat arendavat lugemisvormi.

Lastekirjanduse keskus on igal aastal pühendanud ettelugemise päeva mingile kindlale teemale. Varasematel aastatel on teemad olnud pühendatud Aino Pervikule, Edgar Valterile, Ellen Niidule, Astrid Lindgrenile ja Hans Christian Andersenile, aga ka loomamuinasjuttudele, spordile, muusikale ning Tallinnale ja ajakirjale Täheke. Tänavuseks teemaks oli “Kus hundist räägitakse”.

Väärtustame jätkuvalt 1994. aastal lastekirjanduse keskuse algatatud ettelugemise traditsiooni. Soovime kogu kooliperele jätkuvat lugemislusti!

Kirjandusest ja elust

Neljapäeval, 18. oktoobril kohtus üheksandikega kirjanik Sass Henno ning räppar Päevakoer. Kohtumise organiseeris Elamusaasta.

Head tulemused teatejooksus

12.oktoobril toimusid Põhja – Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide murdmaateatejooksude võistlused. Meie kooli võistkondadel läks väga hästi. 3.klassi võistkond ja 5.klassi võistkond saavutas 1.koha ning 4.klassi võistkond ja 6.-7.klassi võistkond saavutas 3.koha! Kõik õpilased said medalid ja 1.koha puhul sai kool oma auhinnakogusse kaks karikat.

Võistkondadesse kuulusid:

3.klass: Heidi Matilda Laurits 3a; Mikk Laarmann 3a; Grete – Lii Tamm 3b; Rasmus Rei 3b; Anneli Kikkas 3c; Hanna Truusalu 3c; Kirsika Laide 3c; Karl Roomere 3c; Ralf Jorro 3d; Timmo Heering 3d. Varus: Liisi Vidder 3a ja Mattias Erikson 3b.

4.klass: Ken Gregor Hiiemäe 4a; Mark Hendrik Kukk 4a; Hanna Mia Lehesaar 4a; Laura Kurig 4b; Annie – Alice Voll 4b; Mai Roosi 4c; Andri Vichterstein 4c; Tambet Leima 4c; Sarah Rohula 4d; Erik Nüüd 4d. Varus: Claudia Gasman 4a.

5.klass: Karin Marii Missik 5a; Marian Väli 5a; Mariette Koppel 5b; Oskar Greg Veski 5b; Birgitta Reonda 5c; Raul Aron 5c; Carola Ranniku 5d; Sten Schryer 5d; Lukas Jääger 5d; Kaspar Tagasaar 5d. Varus: Laura Lisette Lepp 5a ja Rico Helandro Puusild 5c.

6.-7.klass: Maria Puusepp 6a; Jan Martin Metsla 6a; Martin Tomberg 6a; Hendrik Sooberg 6a; Berit Laisaar 6b; Kaur Jesper Kukk 6b; Hannaleen Hiob 6c; Maarja Ljadov 6c; Debi Schryer 6c; Kaur Joosep Kivistik 7b.​

Kehalise kasvatuse õpetajad

ÕNNITLEME!

Anet Koskeli tennisehooaeg oli edukas

Mai viimastel päevadel toimus Kadriorus rahvusvaheline noorteturniir Estonian Junior Open. Seal jõudsin üksikmängus finaali ja võitsin paarismängu turniiri

Juulis toimusid Kalevi tenniseväljakutel Eesti täiskasvanute meistrivõistlused. Tulin koos Helena Narmontiga Eesti täiskasvanute meistriks paarismängus. Üksikmängus jõudsin poolfinaali.

Seejärel lendasin rahvusvahelisele Junior ITF turniirile Poola, Poznanisse. Seal õnnestus mul väga rasketes tingimustes võita 2 mängu ja jõuda veerandfinaali, kus kaotasin turniiril teisena paigutatud tšehhi mängijale.

Augusti alguses toimusid Eesti Noorte Meistrivõistlused, kus võitsin 5 medalit – neli kulda ja ühe hõbeda. Minu saavutuseks oli:

Eesti noorte meister üksikmängus vanuserühmas 16
Eesti noorte meister segapaarismängus vanuserühmas 16 ja teine koht paarismängus
Eesti noorte meister üksikmängus vanuserühmas 18
Eesti noorte meister paarismängus vanuserühmas 18

Pärast meistrivõistlusi toimusid veel Klubide karikavõistluste finaalid. Olin osalenud aasta jooksul kõigil kolmel etapil settigi kaotamata. Saavutasime oma klubiga (Tallink City Spordiklubi) kindla esikoha.

E 19.11 pärast seitsmendat tundi ÕE koosolek
T 20.11 pärast neljandat tundi 3.-4. klassi mälumäng