logo logo tallinna kristiine gümnaasium
EST ENG RUS

Kooli rekordid läbi aegade

 

 

NOORMEHED VANUSES 17-18 a.

60 m

Erko Siller

7,22

2006

100 m

Toomas Kaukis

11,3

1970

200 m

Priit Harro

23,3

1980

400 m

Allan Krevald

52,0

1986

800 m

Aivar Koppel

1.59,2

1988

1500 m

Aivar Koppel

4.16,5

1988

3000 m

Oliver Prits

9.10,1

1993

60 mtj

Andres Erit

8,82

2001

110 mtj

Tõnu Kaukis

14,8

1973

4 X 100 m

Rein Pärn

Andres Erit

Marko Siller

Egert Juuse

51,06

1998

4 X 800 m

Indrek Reinsoo

Aleksei Latõnin

Marko Vahher

Kristjan Kuutok

8.56,0

2005

Kõrgushüpe

Kalev Nõupuu

Erik Heintare(19.a.)

2.02

2.08

2004

2008

Kaugushüpe

Tõnu Kaukis

7.02

1974

Kolmikhüpe

Tõnu Kaukis

13.33

1973

Teivashüpe

Vahur Erit

4.00

2002

Kuulitõuge/6 kg

Raivo Reinumäe

13.10

1979

Kettaheide/1,5 kg

Vahur Erit

45.60

2002

Odavise/800 g

Vahur Erit

58.42

2002

Vasaraheide/6 kg

Villem Jürgens

59.28

1977

7-võistlus

Vahur Erit

4523 p

2002

10-võistlus

Tõnu Kaukis

6514 p

1973

 

    POISID VANUSES 15-16 a.

60 m

Erko Siller

7,32

2004

100 m

Ingvar Tiitsoo

11,4

1985

200 m

Ingvar Tiitsoo

23,7

1984

400 m

Paul Jenas

53,0

1978

800 m

Paul Jenas

2.01,3

1978

1500 m

Paul Jenas

4.20,8

1977

3000 m

Oliver Prits

9.10,1

1993

60 mtj

Vahur Erit

8,75

2002

110 mtj

Egert Juuse

16,07

1998

300 mtj

Andres Erit

45,33

1999

4 X 100 m

Marek Lahne

Vahur Erit

Sander Reelo

Marko Siller

51,25

1999

Kõrgushüpe

Tõnu Kaukis

1.92

1972

Kaugushüpe

Tõnu Kaukis

6.73

1972

Kolmikhüpe

Tõnu Kaukis

13.12

1972

Teivashüpe

Vahur Erit

4.00

2002

Kuulitõuge/5 kg

Mati Palm

15.74

1958

Kettaheide/1,5 kg

Villem Jürgens

44.20

1975

Odavise/600 g

Vahur Erit

58.17

2002

Vasaraheide/5 kg

Villem Jürgens

62.38

1975

7-võistlus

Vahur Erit

4523 p.

2002

10-võistlus

Vahur Erit

5652 p.

2001

 

    POISID VANUSES 13-14 a.

60 m

Marko Siller

7,4

2000

100 m

Jüri Rahumägi

12,2

1972

200 m

Marko Siller

26,12

2000

400 m

Marko Siller

57,43

2000

800 m

Rein Pärn

2.13,52

1995

1500 m

Martin Luhari

5.03,7

1994

60 mtj

Vahur Erit

9,1

1999

110 mtj

Vahur Erit

16,63

2000

4 X 100

Marek Lahne

Vahur Erit

Sander Reelo

Marko Siller

51,25

1999

Kõrgushüpe

Vahur Erit

1.78

2000

Kaugushüpe

Vahur Erit

5.98

2000

Kolmikhüpe

Vahur Erit

11.47

1999

Teivashüpe

Vahur Erit

3.30

2000

Kuulitõuge/4 kg

Villem Jürgens

13.57

1973

Kettaheide/1 kg

Villem Jürgens

46.32

1973

Odavise/600 g

Taavi Vesiaid

48.76

2000

Vasaraheide/4 kg

Villem Jürgens

64.38

2000

7-võistlus

Vahur Erit

3765 p

2000

10-võistlus

Vahur Erit

5526 p

2000

 

   NEIUD VANUSES 17-18 a.

60 m

Kärt Kuningas

7,94

2005

100 m

Liis Berendsen

12,66

1998

200 m

Liis Berendsen

25,59

1998

300 m

Liis Berendsen

41,70

1998

400 m

Lea Griffel

58,3

1977

600 m

Lea Griffel

1.39,6

1976

800 m

Lea Griffel

2.09,72

1977

1000 m

Lea Griffel

3.04,0

1976

1500 m

Liina Kadari

4.58,79

1998

100 mtj

Liis Berendsen

15,12

1998

400 mtj

Evelin Kusman

64,75

1998

4 X 400 m

Eva-Andra Lepp

Liina Kadari

Evelin Kusman

Liis Berendsen

4.12,5

 

Kõrgushüpe

Evelin Kusman

1.75

1998

Kaugushüpe

Liis Berendsen

5.53

1998

Teivashüpe

Kaidi Palmus

2.27

2003

Kuulitõuge/4 kg

Liis Berendsen

10.12

1998

Kettaheide/1 kg

Vilmsi Roosi

35.18

1975

Odavise/600 g

Riina Laiksoo

46.48

1982

 

   TÜTARLAPSED VANUSES 15-16 a.

60 m

Kärt Kuningas

7,94

2005

100 m

Liis Berendsen

12,66

1998

200 m

Liis Berendsen

25,59

1998

300 m

Liis Berendsen

41,70

1998

400 m

Lea Griffel

59,8

1975

600 m

Liis Berendsen

1.39,9

1997

800 m

Lea Griffel

2.14,7

1975

1000 m

Merle Griffel

3.13,2

1977

1500 m

Liina Kadari

5.01,35

1966

100 mtj

Liis Berendsen

14,77

1998

400 mtj

Liis Berendsen

46,4

1997

4 X 400 m

Eva-Andid Lepp

Liina Kadari

Evelin Kusman

Liis Berendsen

4.13,1

1997

Kõrgushüpe

Evelin Kusman

1.70

1996

Kaugushüpe

Liis Berendsen

5.53

1998

Teivashüpe

Kaidi Plamus

2.27

2003

Kuulitõuge/3 kg

Riina Laiksoo

12.28

1981

Kettaheide/1 kg

Vilmi Roosi

35.18

1975

Odavise/600 g

Riina Laiksoo

40.76

1981

 

   TÜTARLAPSED VANUSES 13-14 a.

60 m

Kärt Kuningas

8,03

2004

100 m

Liis Berendsen

12,66

1998

200 m

Liis Berendsen

25,59

1998

300 m

Liis Berendsen

41,70

1998

400 m

Liis Berendsen

60,18

1998

600 m

Liis Berendsen

1.39,9

1997

800 m

Liina Kadari

2.25,3

1995

1000 m

Liina Kadari

3.19,2

1995

100 mtj

Liis Berendsen

15,2

1997

400 mtj

Liis Berendsen

46,6

1997

Kõrgushüpe

Liis Berendsen

1.68

1998

Kaugushüpe

Liis Berendsen

5.53

1998

Kolmikhüpe

Merlin Parkel

8.64

2004

Teivashüpe

Kaidi Plamus

2.27

2003

Kuulitõuge/3 kg

Liis Berendsen

11.78

1998

Kettaheide/0,75 kg

Liis Berendsen

30.29

1998

Odavise/600 g

Ülle Tammes

30.90

1985

 

 

 

 

Tulevased sündmused:






Login

 

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

 


Tallinna Kristiine Gümnaasium
     Nõmme tee 32
     13426 Tallinn
+372 651 3032
kristiine@kristiine.edu.ee
Reg. 750165333