Kooli sünnipäeva kunstitöö

Kooli kunstiringi õpilaste ja 4.klasside koostöös valmis koolile sünnipäevaks kingitus.
Kunstitöö juhendaja Epp Korp

Sünnipäevatort

Kooli sünnipäeval, 14.veebruaril (esmaspäev), toimub tordivõitlus "Sünnipäevatort"!

Tordivõistluse reeglid:

• võistlusele on oodatud igalt klassilt vähemalt üks tort
  • tordid valmistatakse kodus üksi või meeskonnaga
  • žürii hindab võistlustorte kahes eraldi kategoorias - soolane tort ja magus tort. Hinnatakse maitset, välimust, loovust, originaalsust jne.
  • Tordile lisaks esitada sünnipäevatordi retsept ja valmistajate nimed ning klass
  • Võistlustordid tuua aulasse E 14.02 kell 7.45 - 8.45
  • 8.45 - 11.00 toimub võistlustortide näitus aulas - kõik õpilased/kollektiiv on oodatud võistlustorte vaatama
  • Kell 11.45 tuleb iga klassi esindaja oma tordile aulasse järgi, et saaks klassiga ühiselt sünnipäevatorti maitsta.

Vabariiklik Õpilasetlejate konkurss

3.veebruaril toimus vabariikliku õpilasetlejate konkursi Tallinna eelvoor.
Meie kooli esindasid 8.klassist Elisabeth Allas ja Mariette Koppel.
Tallinna eelvooru 7.-9.klasside kategoorias sai laureaadiks Mariette Koppel, juhendaja Helmi Kelle.

PALJU ÕNNE!

Vastuvõtt Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 10. kassi 2022/2023 õppeaastal

Täpsema info 2022/2023 sisseastumiskatsete kohta leiate SIIT

Turvalise interneti päeva veebiseminar

8.veebruaril tähistatakse rahvusvahelist Turvalise interneti päeva, mille raames on võimalik osaleda veebiseminaril.
"Probleemsed olukorrad, millega lapsed ja noored internetis kokku puutuvad. Kuidas aidata ja toetada?" veebiseminar lapsevanematele ja õpetajatele toimub 8.veebruaril kell 18.00.
Veebiseminaril käsitletakse juhtumeid, mis on jõudnud veebipolitseinike, lasteabitelefoni ja õpetajateni.
Veebiseminaril esineb veebipolitseinik Andro Sepp, kes annab ülevaate, millistes olukordades lapsed ja noored on abi vajanud. Lasteabitelefoni esindaja räägib juhtumitest, mis on nendeni jõudnud ning samuti arutatakse, kuidas kool saab toetada õpilasi internetis kogetud probleemide puhul.

Veebiseminarile saab registreerida SIIN
Targalt internetis veebileht lapsevanematele asub SIIN

20.06.2022 Põhikooli lõpuaktus - algab kell 14.00
21.06.2022 Gümnaasiumi lõpuaktus - algab kell 14.00