Viimati lisatud

Perepäev

Perepäeval osalemiseks palun täida registreerimisvorm hiljemalt 20. märtsiks.

Kohtumine sõdurpoistega

Kooli 100.juubeli puhul külastasid meie kooli eelmisel aastal lõpetanud vilistlased.

8.märtsil olid gümnasistide külalisteks sõdurpoisid Mikk Tamkivi ja Kristjan Paloots koos oma rühmaülemaga. Ajateenijad andsid hea ülevaate Eesti kaitseväe struktuurist, tegevteenistusest, teenistusse kutsumise korrast ja auastmetest. Info oli huvitav ja ülevaatlik kõigile kuulajatele, eriti lähiaastatel kaitseväeteenistusse minejatele.

Aitäh sisuka esinemise eest ja edukat teenistust teile, sõdurpoisid!

Hea tulemus olümpiaadilt

11. klassi õpilane Marleen Niibek osales 22.veebruaril vene keele võõrkeelena olümpiaadil Tallinna piirkonnavoorus ja jagas seal I ja II kohta. Täpsem info SIIN

Tallinna saalihoki meistrid

Põhikooli poisid tegid neljapäeval (21.02.2019) koolile ilusa sünnipäevakingi, tulles Tallinna koolinoorte meistriteks saalihokis! Pallimängude kuldmedalit pole TKG meie mäletamist mööda viimase paarikümne aasta jooksul võitnud.

Kullad tõid koju:

Tim Eklöf
Robin Eklöf
Rico Marder Velja
Roland Kardava
Georg Paumets
Mark-Henry Jakobsoo
Jorke Patrick Raadik
Sten Hendrik Vokk​

Palju õnne TKG!

Pallilahing

21.veebruaril toimus Tartus vabariiklik finaalvõistlus Pallilahing 3.klassidele. Võistlustel esindas meie kooli tüdrukute ja poiste võistkond. Finaali pääses üle Eesti 21 poiste ja 21 tüdrukute võistkonda. Kokku alustas võistlusi 67 tüdrukute võistkonda ja 77 poiste võistkonda.

Meie kooli tüdrukud said alagrupis 3.koha ja seega said turniiril kokkuvõttes 9.-12.koha.

Poisid olid veel tublimad ja teenisid auga välja hõbemedalid ehk vabariigis 2.koha!

Poiste võistkonnas mängisid: Mikk Laarmaa 3a, Rasmus Siiro 3a, Arto Lepamets 3b, Andres Raestik 3c, Rico Väin 3d, Timmo Heering 3d, Ralf Jorro 3d ja Martin Keelmann 3d.

Tüdrukute võistkonnas mängisid: Helena Osolainen 3a, Heidi Matilda Laurits 3a, Eva Rebeka Rõbakova 3b, Reti Juus 3b, Mirete Mutso 3b, Vanessa Mrili Mets 3c ja Agnes Teppo 3c.

20.11 Koidulauliku etluskonkursi koolivoor
21.11 Kadrikarneval