logo logo tallinna kristiine gümnaasium

Vene keel võõrkeelena olümpiaadi Tallinna voor

Vene keel võõrkeelena olümpiaadil Tallinna piirkonnavoorus osalesid 10. klassist Daniil Ševaldaiev (õp. Julia Plekhanova), 11. klassist Kristo Toots ja Stiven Vatin (õp. Olga Izmailova) ja 12. klassist Kaisa Vilu (õp. Malle Ling). Olümpiaadi üldteemaks on „Merekultuur Eestis” ning piirkondliku vooru teema "Kas Eesti merekultuur on seotud Venemaa omaga?”. Kaisa Vilu saavutas I-II koha ning osaleb vabariiklikul vene keel võõrkeelena olümpiaadil 28. märts 2017. Õnnitleme!

Nutitund igasse kooli!

Nutitund igasse kooli! - veebruar Targalt Internetis olemise kuu kokkuvõte: algatuses osales sellel kuul 234 asutust (rekord!!), kellest uusi tegijaid oli 19. Digitaalse ohutuse kohta käivaid postitusi tehti 68, Õpiveebi kohta 7.

Kõige enam postitasid: Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 23 korda; Põlva Gümnaasium 13; Antsla Gümnaasium 11; Pärnu Mai kool 11; Tallinna Kristiine Gümnaasium 10. Olete meile ikka ja jälle eeskujuks oma usinuses ja avatuses!

Auhinnad:

Sel korral võitis projekti ''Nutitund igasse kooli'' vaheauhinna meie kooli õpetaja Anne-Ly Sarapuu.  Täname ka õpetaja Seila Jermanni, kes annab igakuiselt oma panuse, et ka meie kooli nutitegevus oleks pildis hoitud.

Palju õnne!

Kristiine eakate tänukiri

Tere

Kristiine eakatel oli taaskord võimalus vaimustuda Kristiine Gümnaasiumi õpilaste esinemisest Eesti Vabariigi sünnipäevale pühendatud kontserdil.
Täname 9A klassi kõiki õpilasi ja nende juhendajaid Kai Rei`d ja Helmi Kelle`t. Olete õnnega koos, et õpite just selles klassis ja nende inimeste käe all.

Lugupidamisega

Sirli Sumeri
Kristiine Tegevuskeskus
päevakeskuse juht

Hea tulemus olümpiaadil

Inimeseõpetuse vabariiklikul olümpiaadil saavutas Eliise Saskia Ševtšenko (8b) Tallinna kooliõpilaste seas III koha.

Palju õnne!

Vastuvõtt gümnaasiumi 10. klassi 2017

Tallinna Kristiine Gümnaasiumis komplekteeritakse vastuvõtukatsete tulemuste ja 9. klassi lõputunnistuse alusel 10. klassi lend järgmistele õppesuundadele:

humanitaarsuund

reaalsuund

Täpsem info siin

Vastuvõtukatsetel sooritavad gümnaasiumis õppida soovijad testid inglise keeles, matemaatikas ja eesti keeles.

Katsed toimuvad 4. aprillil 2017, kell 15.00.

Vastuvõtukatsetel saavad osaleda õpilased, kes on end hiljemalt 2 päeva enne katsete toimumist registreerinud, täites vastava registreerimislehe internetis.

Täpsem info katsete kohta siin

Tallinna Kristiine Gümnaasium
     Nõmme tee 32