EST ENG RUS

Uudised/TeatedVabariigi aastapäeva aktused

21.veebruaril tähistasime koolis Eesti Vabariigi aastapäeva. Kõik klassid osalesid sellel päeval pidulikul Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud aktusel. Aktustel esinesid koorid, solistid, pillimängijad, luuletuste lugejad ning ka rahvatantsijad.

Aitäh kõigile esinejatele ja õpetajatele, kes aitasid aktuste õnnestumisele kaasa!

Pilte Eesti Vabariigi aastapäeva aktustest leiab SIIT

Meeleolukat Eesti Vabariigi 102. aastapäeva!


Esinemine Eesti Vabariigi aastapäeva kontserdil

20.veebruaril toimus Tallinna Tööstushariduskeskuse saalis Kristiine Linnaosa Valitsuse Eesti Vabariigi aastapäeva kontsert. Meie kooli 5.klassi õpilased Emma Arumägi ja Johanna Piir ning 10.klassist Chatrine Põder esitasid Eesti Vabariigi hümni.


Õpilastööde näitus

Meie kooli õpilastest on esindatud 9.a , 9.b ja kunstiring.


Vabariiklik Õpilasetlejate konkurss

6.b klassi õpilane Elisabeth Allas sai Tartus toimunud Vabariiklikul Õpilasetlejate konkursil noorema vanuseastme (4. - 6.kl) eripreemia. 
Elisabeth esitas Lydia Koidula luuletuse ja Karl-Martin Sinijärve proosapala. 

PALJU ÕNNE!


Öökullide Roboakadeemia

10.veebruaril avati Tallinna Kristiine Gümnaasiumis Öökullide Roboakadeemia. Tegemist on esimese Lego Spike klassiga Eestis.
Robootikat on Kristiine Gümnaasiumis lõimitud põhikooli õppeainetesse ja õpetatud ka valikainena gümnaasiumiastmele peagi juba 10 aastat. Lisaks on huvilistele loodud mitmeid robootika huviringe, mille õpilased on saavutanud kõrgeid tulemusi nii Eestis kui ka välismaal. Uue labori missiooniks on arendada ja rakendada robootika lõimingut I ja II kooliastme erinevatesse ainetundidesse.
EduInnoLab egiidi all avatud uus robootikalabor on varustatud 48 Spike Prime robotikomplektiga, olles sellega ainulaadne terves maailmas.

Rohkem pilte Öökullide Roboakadeemia avamisüritusest leiab SIIT

TTV - https://www.tallinnatv.eu/klipp/16822/10022020-kristiine-gumnaasiumis-alustas-tood-ookullide-roboakadeemia

Kristiine Linnaosavalitsuse FB - https://www.facebook.com/kristiine.linnaosavalitsus/photos/pcb.2240441786257420/2240433072924958/?type=3&theater

Pressiteade - https://www.tallinn.ee/est/haridus/Uudis-Tallinna-Kristiine-Gumnaasium-avab-maailmas-ainulaadse-Ookullide-Roboakadeemia?fbclid=IwAR2cr6jNECxba7ij658t75nVE3RagJDioywweAz-Q-uiuklxCgMWJ50f_ag


Tulevased sündmused:


Seoses viiruse levikuga on kõik sündmused hetkel edasi lükatud.

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderLogi sisse

 TKG 100 INFO

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"