Abituuriumi lõpuaktus

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 93. lennu lõpuaktus on kolmapäeval, 20. juunil kell 14.00 kooli aulas.

Iga lõpetaja saab kutse viiele inimesele, kellele on garanteeritud saalis istekoht.

Palume lõpetajatel oma lähedastega kutsete jaotamine eelnevalt läbi arutada.

Aulasse sisenemine algab kell 13:40.

Ülejäänud külalised saavad jälgida aktuse kulgu helis ja pildis koolimaja koridorides paiknevatest teleritest.

Põhikooli lõpuaktus

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi põhikooli lõpuaktus on teisipäeval, 19. juunil kell 14.00 kooli aulas.

Iga lõpetaja saab kutse kahele inimesele, kellele on garanteeritud saalis istekoht.

Palume lõpetajatel oma lähedastega kutsete jaotamine eelnevalt läbi arutada.

Aulasse sisenemine algab kell 13:40.

Karjäärinõustamise päevad 8. klassidele

Sellel nädalal toimuvad meie kooli 8. klassidel karjäärinõustamise päevad. Esmalt viisid Rajaleidja karjääriteenistuse spetsialistid läbi sissejuhatava loengu, milles arutati, mis on karjäär ja millised on 9.klassi lõpetamise järel noorte õppimisvõimalused. Loengul ergutati lapsi erinevate koolide kohta lisainfot otsima, et teha põhikooli lõpetamise järel teadlikke valikuid. Järgnevatel päevadel toimuvad õpilaste individuaalsed nõustamised. Lisainfot leiad siit

Koolimaja avatud juunis 2018

​04.06 - 14.06 ​8:00 - 17:00
​15.06 - 21.06 ​9:00 - 16:00
​22.06 ​9:00 - 13:00

Kohtumine vilistlastega

25.mail leidsid taas tee kooli vilistlased. 2008.aastal lõpetanutel möödus oma õpingute lõpust kümme aastat. Vaadati üle renoveeritud koolimaja, meenutati, mäletati ja kohtuti oma endiste õpetajatega.

Õpetaja Hergaugu juures tehti meenutuste esimene ring: tuletati meelde nimed, näod ja kooliaegsed teod . Õpetaja Vahtra klassis jätkus südamlik mõttevahetus ja kirjutati ka üle hulga aja väike kirjand, kus anti aimu oma kooli ajal seatud unistuste täitumisest, elu- ja pereplaanidest.

Ega meie kooli vilistlanegi erine oma eakaaslastest. Eneseotsingute aeg on pikenenud, vahetatakse eriala, eelistatakse töötada seal, kus töö ka naudingut pakub. Esimese eelistusena ei nimetata enam raha. Klassi peale oli ette näidata kaheksa järeltulijat. Abielusõrmuse oli saanud vaid üks klassiõde. Elukaaslase kõrval nimetati korduvalt pereliikmeks ka oma koerakest. Välismaad eelistati mitte elupaiga, vaid õppimiskohana. Väärtustatakse ostetud, mitte renditud korterit, mitmele oli koduks juba oma maja.
Koolile sooviti traditsioonide hoidmist ja pikka kestmist , õpetajatele raudseid närve ja huumorimeelt, õpilastele südamega tehtud valikuid elus.

Järgmine kohtumine lepiti kokku kooli 100.sünnipäevaks 13.veebruaril 2019.

E 19.11 pärast seitsmendat tundi ÕE koosolek
T 20.11 pärast neljandat tundi 3.-4. klassi mälumäng