Viimati lisatud

Head tulemused suusatamises

Oliver Kruuspan (7.b) Saavutas Linnaosa MV suusatamises seitsmendate klasside arvestuses teise koha. Hästi sõitis ka Jan Arnar Hiiemäe (6.b) kes oli aasta vanemate hulgas neljas.

Kõned Eesti Vabariigi 100.sünnipäevaks

Juubeliaasta hakul kutsus meie president Kersti Kaljulaid gümnasiste üles kirjutama kõnet oma riigi 100.sünnipäevaks.Meie koolist osalesid kõnede kirjutamises 10.-12.klassid.Noored ütlesid julgelt välja, mille üle nad uhkust tunnevad, kellele nad tänase elu eest tänuvõlgu on ja mida igaüks meist saaks teha parema homse heaks.

President Kersti Kaljulaidi üleskutse „Kirjuta Eestile" parima kõne autoriteks meie koolist olid
Elektra Pallasma 11.ab
Silvia Kirillov 11.ab
Grete Parve 11.ab
Jane-Ly Buhvestova 11.ab

Suur tänu kõnede autoritele! Palju õnne meile kõigile kodumaa juubeliks! Kõned avaldatakse Huviakna ajaveebis.

Eesti keele ainesektsioon

Avatud uste päev

Lapsevanematele,

kelle lapsed alustavad 1. klassis kooliteed 1. septembril 2018

Ootame Teid kooliga tutvuma  kolmapäeval, 7.märtsil 2018

16.3017.00       kooli ruumidega tutvumine

kogunemine kooli fuajees, turvatöötaja juures

17.00 - 17.45        aulas

1. Tallinna Kristiine Gümnaasiumi olevik ja tulevik. direktor Tiina Pall
  2. Kooli õppekava, 1. klassi õpilaste vastuvõtt, õppealajuhataja Anu Rannus

Hea tulemus rahvastepallis

15.veebruaril toimusid Põhja - Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide 4.-5.klasside poeglaste rahvastepalli meistrivõistlused. Meie kooli võistkond saavutas 2.koha. Võistkonda kuulusid: Sander Koskinen 5a, Kristofer- Steven Kuldma 5a, Martin Tomberg 5a, Nils - Erik Eelmäe 5a, Hendrik Sooberg 5a, Magnus Loss 5b, Tristan Viirlaid 5b, Ruben Rahuoja 5b, Karl Joosep Hallismaa 5c ja Kaspar Suun 5c.