Viimati lisatud

Kristiine gümnaasium võõrustas nutisportlasi

22. märtsil toimus meie koolis Nutispordi Tallinna piirkonna finaal. Finaali pääses 87 õpilast. Esindatud oli 14 Tallinna kooli. Meie koolist sai finaali 6 õpilast: Anders Raestik (3. c), Mariette Koppel (5.b), Jaagup Tõrs(5.a) ja Kaspar Meos (5.a,) Hugo Kaiv (8.a) ja Oskar Kask (12. b).

Meie kooli õpilased olid kõik väga tublid, aga eraldi vajab ära märkimist Jaagup Tõrs, kes saavutas kõrge 3. koha.

Võitluse korraldamisele aitasid kaasa 10.b klassi õpilased.

Vendade Liivide etluskonkursi koolivoor

XXXI vendade Liivide etluskonkursi klassivoorude parimad võrdlesid oma esinemisoskust koolivoorus 26.märtsil.

5.-8.klassid lugesid vabalt valitud Juhan või Jakob Liivi luuletuse. Vanemad klassid esitasid proosapala Juhan Liivi luuleauhinnaga pärjatud autorite loomingust. Nauditav oli aastast aastasse püsiv õpilaste luulehuvi ja ajas kasvas esinemisoskus. Gümnasistid pakkusid kirjanduslikku elamust sisukate tekstide ja nende meisterliku esitusega.

Vendade Liivide etluskonkursi linnavoorus 15.aprillil esindavad meie kooli
Oliver Kruuspan (8.b klass), Killu Issak (10.klas) ja Angelina Dolgopolaja (11.klass).

Head tulemused kirjandusmängult

Eesti Lastekirjanduse Keskus korraldas koostöös maakondade keskraamatukogude, Tallinna Keskraamatukogu ja Tartu Linnaraamatukogu lasteosakondadega juba neljandat korda üle-eestilise kirjandusmängu 3.–4. klassi õpilastele.

Tallinna Keskraamatukogu viis koostöös Jakob Westholmi Gümnaasiumi klassiõpetajatega läbi Tallinna koolide 3.–4. klassi õpilastele mõeldud KIRJANDUSMÄNGU eelvooru, et anda võimalus Tallinna koolide parimatele osaleda üle-eestilises Kirjandusmängu 2019 finaalis.

Võistlusele olid oodatud Tallinna koolide 3.–4. klasside õpilaste kolmeliikmelised võistkonnad. Kirjandusmängu eelvoor toimus reedel, 22. märtsil 2019 Tallinna Keskraamatukogus.

Meie kooli esindasid kaks võistkonda. I võistkond: Loore Lisete Aas, Mihkel Kaukver ja Lotta Seemen. Juhendaja: õpetaja Seila Jermann.

II võistkond: Sandra Britt Õbenik, Grete-Lii Tamm ja Karl Johannes Talts. Juhendajad: Saila Kiik ja Anne-Ly Sarapuu.

II võistkond saavutas kirjandusmängu eelvoorus II koha.

PALJU ÕNNE VÕITJATELE!

23. märtsi perepäev lükkub edasi

Mitmete asjaolude kokkulangemise tõttu lükkub Tallinna Kristiine Gümnaasiumi perepäev edasi. Uuest toimumisajast teavitame teid peagi.

LASTEVANEMATE KOOL Tallinna Kristiine Gümnaasiumis

Psühholoog ja pereterapeut Kätlin Konstabel räägib 28.märtsil 2019 kell 17.15-18.15 teemal

"Kuidas toime tulla agressiivse lapsega?"

• mida vanemad saaksid ära teha, et laps õpiks ise oma tundeid paremini juhtima
  • miks laps on vägivaldne
  • kuidas ise tulla toime lapse vihaga
  • lapse erinev käitumine kodus ja koolis (koolikaaslastega)