Viimati lisatud

Emadepäeva tervitusvideo

Tervitus kooliperele peagi saabuva emadepäeva puhul!

Emadepäeva kunstinäitus

"Laste kunst Kristiine Gümnaasiumis" Facebooki lehel on üleval meie kooli 5. , 6. ja 7.klasside emadepäeva näitus.

Näitusega saab tutvuda SIIN

Tööpakkumised

Seoses õpilaste arvu pideva suurenemisega ootavad Tallinna Kristiine Gümnaasiumi toredad õpilased ja sõbralik kollektiivi tööle uusi vahvaid inimesi.

Täpsema info leiad SIIT

Õnnitlused!

Vabariikliku majandusolümpiaadi lõpp-protokolli tulemuste põhjal on Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpilased esimese viie parima hulgas.

Õnne Aleksander, Artur ja õpetaja Henton Figueroa.

Tubli töö!

"Nii kaugel, aga siiski nii lähedal"

7.b klassi õpilased osalevad Itaalia õpilastega (Scuola Media Statale "G.Bianchi"-Codroipo, Ud) projektis "Nii kaugel, aga siiski nii lähedal" ("So far, so close" - või itaalia keeles "Cosi lontani ma cosi vicini"). Covid-19 põhjustatud eriolukorras on väga oluline säilitada vaimset tervist ja leevendada põhjuseid muretsemiseks. Üks väga hea abinõu on leida uusi sõpru.
Projekti eesmärgiks on arendada kaastundlikku ja ja hoolivat mõttelaadi, õppida tundma erinevaid kultuure ning jagada eakaaslastega kogemusi isiklikust ja ühiskondlikust elust.