Emadepäev

Tallinna Kristiine Gümnaasium kutsub kõiki emasid neljapäeval, 10. mail kell 16.00 -16.45 töötubadesse ning kell 17.00 algavale kontserdile.

Palun registreeri ennast sobivasse töötuppa hiljemalt 6. maiks. Kohtade arv on piiratud. Töötubasid viivad läbi Kristiine kooli suured ja väikesed õpilased ning õpetajad.

Töötubades osalejatel palume koguneda 10. mail hiljemalt kell 15.55 võimlasse.

Valikus on

Bioloogia töötuba

Gomoku töötuba (Gomoku ehk "Viis nuppu ritta" on Jaapani lauamäng)

Petanki töötuba (toimub õues, halva ilma korral kooolimajas)

"Mõistatamine ja nuputamine" töötuba

Kuldvillaku töötuba

Origami töötuba

Registreerida saab siin

Võidukad nuputajad

17. aprillil toimus Jakob Westholmi Gümnaasiumis Tallinna koolide teiste klasside õpilastele matemaatika–nuputamisvõistlus „ROSIN“. Rõõmus-Osav-Sõbralik-Innukas-Nuputaja-Võistlusel osales 15 võistkonda.

Meie kooli nuputajad: ARTUR PINDING (2.a), ANDERS RAESTIK (2. c) ja ANNILIIS RAIDMA (2.d) saavutasid esimese koha.

Õpilasi juhendasid Elo Orav, Sille Tuuling ja Reet Loit.

World Scholar’s Cup 2018

Meie kooli õpilased pääsesid edasi võistluse World Scholar’s Cup 2018 ülemaailmsesse vooru, mis leiab aset kas Melbourne’s, Kuala Lumpuris või Barcelonas.
Võistlus koosneb väitlemisest, kirjandist, erinevatest testidest ning küsimustikest.

Võisteldakse inglise keeles. Meie koolist pääses edasi kuus kolmeliikmelist meeskonda koosseisus:

Elis Lisete Kostabi, Trine Elise Metsla, Sandra Lasn, Rasmus Lukas, Kirke Kasemaa, Anette Berendsen, Tuuli Torop, Evelin Vohta, Marju Zõbin, Sten Loo, Tristan Kupenko, Jarmo Nõgel, Tuuli Alliksaar, Karl Markus Vallner, Mihkel Havakats, Gerten Gorobinski, Emil Helder, Katarina Raud.

Õpilasi juhendas Denis Bozzi.

Vendade Liivide luulevõistlus

10. aprillil toimus Tallinna Kristiine Gümnaasiumis Koolinoorte XXX Vendade Liivide etlusvõistluse koolivoor, kus esinesid klasside parimad deklamaatorid.

5.-8.klassid lugesid Juhan Liivi luulet. 9.-12.klassid esitasid Juhan Liivi luuleauhinnaga pärjatud autorite loomingut .Luuletaja sõnumi kaudu sai iga esineja välja tuua oma isiksuse ja esinemisoskuse. Seetõttu mõjusid samad tekstid mitmel puhul täiesti erinevalt. Luulehuviline publik sai igati nauditava elamuse. Tunnustuse pälvisid kõige tublimad esinejad:

5.-6. klassidest Jan Arnar Hiiemäe 6.b, Richard Jerbach 6.a, Mia Lahne 5.a, Tristan Kupenko 5.c

7.-8. klassidest Anete Luna Marksa 8.b, Oliver Kruuspan 7.b,Karl Erik Karbus 8.a,Grete Valtin 7.b

9.klassidest Frank Varblane 9.a, Eva-Lotta Kutser 9.b, Madli Kaljo 9.a

10.-12.klassidest Oskar Kask 11.ab, Elektra Pallasma 11.ab, Grete Parve 11.ab, Helina-Karoliina Tamm 10.ab, Remys-Bert Ville 10.ab

Tänusõnad öeldi ka aastaid edukalt esinenud ilulugejatele abiturient Kristin Säärekõnnole ja Reijo Põllule. Loodame kõiki tublisid etlejaid näha esinemas kooliüritustel.

Mihkel Samberk
11.ab

Lastevanemate üldkoosolek

Lastevanemate üldkoosolek toimub neljapäeval, 19.04.2018 kell 17.00 aulas.

Päevakord

1. Veebikonstaabel Jana Frolova räägib lapsi ohustavatest juhtumitest veebikeskkonnas ning üha suureks probleemiks muutuvast nutisõltuvusest juba algklassides.
  2. Kooli kodukorra täiendamine
    1. Nutivahendite kasutamine koolis (vahetundides, tunnis, tunnivälisel ajal)
    2. Aktiivsed vahetunnid. Õuevahetunnid
    3. Muudatused töökorralduses alates septembrist 2018
    4. Küsimused. Vastused. Kommentaarid.

Küsimused palume eelnevalt saata kristiine@kristiine.edu.ee

24.09- 28.09 Liikumisnädal
27.09-28.09 Rebaste ristimine