Viimati lisatud

Korvpalliturniir vilistlastele

Tallinna Kristiine Gümnaasium korraldab reedel, 15. veebruaril kooli 100. sünnipäevale pühendatud vilistlaste korvpalliturniiri.

Turniiril saavad osaleda Tallinna Kristiine Gümnaasiumi vilistlased. Võistkondade nimed ja koosseisude nimekirjad peavad olema esitatud hiljemalt 8. veebruariks. Võistkonda tohib kuuluda kuni seitse mängijat.

Võistluste süsteem selgub pärast registreerunud võistkondade arvu teada saamist.
Teavitame võistkondi mängude ajakavast hiljemalt 12. veebruaril.
Esimene mäng algab kell 17.00, turniiri lõpp orienteeruvalt 21.00

Registreeru SIIN

Vilemehe toob kohale Fifaa

TKG100

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi tähistab 13. veebruaril 2019 sajandat juubelit. Kutsume vilistlasi erinevatele üritustele.

Teisipäeval,12. veebruaril kell 18.00 on kõik kooli sõbrad ja vilistlased oodatud Eesti Rahvusraamatukokku sünnipäevakontserdile. Tutvustame ka kooli juubeliks valminud Ajaraamatut.

Reedel, 15. veebruaril kell 17.00 toimub kooli võimlas korvpalliturniir vilistlaste osavõtul.

Reedel, 22. veebruaril on koolis vilistlastõhtu:

17.30   avatakse koolimaja uksed vilistlastele. Pakume torti ja kohvi.

19.00   kontsertaktus  „Seletuskirjad läbi aegade“

20.00 - 22.30 avatud puhvetid

20.30 - 23.00 meelelahutusprogramm (disko, oksjon, vilistlaste etteasted)

23.00   koolimaja suletakse

Raamatukogus ja auditooriumis on avatud näitused.

Garderoob on valveta!

Piletid on müügil Piletilevis.

Pileti hind kuni 15. veebruarini on 10/15/20 eurot + käibemaks 0.50 eurot

Alates 16. veebruarist on pileti hind 20/25/30 eurot​ + käibemaks 0.50 eurot

Küsimused ja lisainfo: TKG100@kristiine.edu.ee

Rõõmsate kohtumisteni!

Jõulutervitus

Töökorraldus talvisel vaheajal

Talvisel koolivaheajal on koolimaja suletud 21.12.2018 kuni 07.01.2019.

Küsimuste korral palume ühendust võtta kristiine@kristiine.edu.ee või 6513 032

Öökullid võitsid ülebaltilise Minecrafti võistluse

(Kristiine gümnaasiumi direktor Tiina Pall, Haridus- ja Teadusministeeriumi esindaja Kristel Rillo, Öökullide pikaajaline juhendaja Lauri Vilibert , Microsoft Eesti juht Mart Mäe ja Vaata Maailma SA juhataja Kristi Kivilo õnnitlevad võidukat meeskonda)

Rahvusvahelise IT-hariduse nädala jooksul kutsuti kooliõpilasi kõigist Balti riikidest pöörama tähelepanu kohalikule kultuuripärandile ja ehitama selle elemente Minecrafti mängu virtuaalkeskkonda. Võistlus toimus 1.-8. detsembrini ja leidis aset juba viiendat korda.

Vanima vanusegrupi (15-18 aastased) võitis eelmisel aastal Baltikumi üldvõidu pälvinud meeskond Öökullid (meeskonda kuuluvad praegused ja endised Kristiine gümnaasiumi õpilased), kelle ehitatud Estonia teater pälvis selgi korral kõrgeima skoori ka Läti ja Leedu žüriidelt ning valiti Balti riikide parimaks tööks. Sel aastal püstitasid noored virtuaalkeskkonda muljetavaldavalt detailitäpse Estonia teatri. Ehitise muutis põnevaks Redstone programmeerimiskeele abil loodud valguslahendused, mida oli võimalik kontrollida suure saali valguspuldist. Samuti oli võimalik teatris vaadata lühikest etendust

“Loovus, koostööoskus, aja- ja tegevuste planeerimise oskus, probleemilahendusoskus, suhtlemisoskus... need on vaid esimesed pähe tulevad oskused, mis Minecrafti võistlusel osalejate tegevust kõrvalt jälgides täheldada võis. Kui lisada siia kultuuripädevus, mis võistluse seekordse teemaga väljakutseks seati, ja ka väga erinevate õppeainete teemad, näiteks keemilised elemendid ja nende kooslused, elektri juhtimine ja palju muudki, siis oli selle nädala jooksul võistlusel osalejatel õppimist või õpitu kasutamist väga palju,” kommenteeris võistlust Haridus- ja Teadusministeeriumi esindaja Kristel Rillo, kelle lapsed ka ise võistlusest osa võtsid. “Programmeerimist nähakse tihti kui väga keerulist tegevust, kuid Minecrafti mängides kirjutavad lapsed oma tegevuse lihtsustamiseks koodi ilma, et seda programmeerimiseks oskavad lugeda. Loodan, et Vaata Maailma SA ja algatust eest vedavad ettevõtted pakuvad sellist elamust lastele ka edaspidi,” lisas Rillo.

Vaata videot parimast Baltikumi ehitisest siit

K 20.03 pärast neljandat tundi 8.-12. klassi mälumäng
K 20.03 pärast viiendat tundi 5.-7. klassi mälumäng