Viimati lisatud

Töökorraldus talvisel koolivaheajal

Koolimaja suletud 20.12.2019 - 03.01.2019

Küsimuste korral palume kirjutada kristiine@kristiine.edu.ee

Ilusaid jõule

Jõulupeod

17. ja 18.detsembril toimusid Kristiine Gümnaasiumi õpilaste jõulupeod.
Algklasside jõulupeol käis külas teater Sõber etendusega "Karukoopa lood". Seejärel saabus ka jõuluvana, kellele kõik klassid esinesid, et kätte saada oma kingikott.
5. - 7.klassi jõulupeol tegi iga klass etteaste. Etteasteteks olid nii tantsud, laulud, pillimängud, luuletused kui ka näidendid.
8. - 12.klassi jõulupeol oli eelnevalt 12.klass ette andnud kõigile klassidele stseeni etendusest, mille nad pidid peol etendama. Stseenidest sai jõulupeol kokku üks põnev teatritükk.
Olid väga meeleolukad ja toredad jõulupeod!

Jõulukontserdi kutse

Tunnustus ülemaailmsel kunstikonkursil

Loovtööst idee saanud graafiline peitepilt pälvis ülemaailmsel kunstikonkursil Hiinas väga suure tunnustuse - hõbemedali.
Mia Erika Peterson, on suure kunstiloovusega õpilane ja võimekas joonistaja. Tema stiiliks on väga korrektne ja täpne joon. Tema pühendumus kunsti on imetlusväärne.

Palju, palju õnne sulle Mia!
Loovtöö juhendaja oli Epp Korp

Seoses viiruse levikuga on kõik sündmused hetkel edasi lükatud.