Viimati lisatud

Hea tulemus teatevõistlustel!

30. jaanuaril toimusid Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide 4. - 5.klasside teatevõistluste võistlused. Kavas oli 4 teatevõistlust.
Meie kooli võistkond saavutas 1.koha!
Võistkonda kuulusid Vanessa Marili Mets (4.c), Anders Raestik (4.c), Mattias Erikson (4.c), Marleen Hulkko (5.a), Claudia Gasmann (5.a), Sarah Rohula (5.d), Karl Johannes Talts (5.d), Lisa Liselle Metsla (5.b), Amura Jurkin (5.c), Andri Vichterstein (5.c), Andreas Birk (5.c) ja Gregor Vent (5.c).

Õpilasetlejate Tallinna eelvoor

28.jaanuaril võistlesid pealinna koolide etlejad 32. Keskkoolis võimaluse eest pääseda üleriigilisele konkursile Tartus.
Elisabeth Allas (6.b klass) esindas meie kooli 4.-6.klassi vanuserühmas. Ta esitas Lydia Koidula luuletuse ja Karl-Martin Sinijärve proosapala.
Elisabeth pälvis laureaaditiitli ja õiguse esindada Tallinna linna üleriigilisel etlejate konkursil Tartus 7.veebruaril.

Õnnitleme Elisabethi ja soovime talle jätkuvat edu!

Robootikameeskonna edukas esinemine

Möödunud nädalavahetusel saavutas meie kooli robootikameeskond "Öökullid" väärt tulemuse FIST LEGO League võistlussarjas. Pühapäeval toimunud Põhja-Eesti II eelvoorus, kus osales 36 meeskonda, võitsid Öökullid kaks kõige väärtuslikumat karikat. Kõiki teisi meeskondi edestati robotimängus, millega saavutati robotimängu esikoht ja pälviti ka eelvooru kõige väärtuslikum karikas - Põhja-Eesti eelvoor II Meistrikarikas. Lisaks paluti neljal meeskonnal suurel laval tutvustada oma uurimusprojekti ning nelja meeldejäävama projekti hulka kuulukas ka Öökullide uurimus teeaukudest ja nende kaardistamisvõimalustest. Oma tulemusega pääses meekond edasi finaalvõistlusele, mis toimub märtsis.
Meeskonda kuulusid Sebastian Jung, Joonatan Jung, Sander Erik Loodsalu, Silver Samuel Loodsalu, Oskar Kukk, Adrian Abner, Johannes Hanni, Aleksander Lomp, Oliver Kask ja Hugo Rupert Nurmsalu.
Öökullide juhendajaks on õpetaja Lauri Vilibert.

Eesti sisemeister U18 7-võistluses

Oliver Kruuspan 9b klassist saavutas U18 talvise mitmevõistluse Eesti meistrivõistlustel esimese koha!
Tulemused:
60m jooks - 7.21 (eelmisel aastal 7.36)
kaugushüpe - 6.56 (eelmisel aastal 6.29)
kuulitõuge - 11.65 (eelmisel aastal 9.72)
kõrgushüpe - 1.89 (eelmisel aastal 1.71)
60m tõkkejooks - 8.21 (eelmisel aastal 8.52)
teivashüpe - 3.20 (eelmisel aastal 3.29)
1000m jooks - 2.57,36 (eelmisel aastal 3.05,72)
KOKKU 4836 punkti (eelmisel aastal kokku 4323 punkti ja 6.koht)

Haridusprojekt Estonia teatris

13.jaanuaril  osales 5.c klass Estonia teatri õpitoas „Kuidas mõista balletti“. Interaktiivne loeng on mõeldud gruppidele, kes tulevad balletti vaatama esmakordselt. Projekti viis läbi Eesti Rahvusballeti tantsija ja tantsusemiootik Triinu Leppik-Upkin. Esinesid ka balletiartistid Karina Laura Leškin ja Marcus Nilson.
Ühe tunni vältel selgitati, mis on ballett, milline on antud balleti ajalooline taust ja kuidas seda mõista. Mida tuleks balletti vaadates jälgida, milline on selle balleti esteetika, kostüümid, dekoratsioonid ning milline on Eesti Rahvusballeti tantsija elu.
Koolitus aitab kindlasti meil 5.veebruaril paremini mõista balletti „Luikede järv“.

Piret Vahtra, 5.c klassi klassijuhataja

21.-25.09 spordinädal