Toidupakk

Eriolukorra tõttu jagatakse alates 1.04.2020 toidupakke.

Lapsevanemad kes on saanud juba toidupaki, jäävad jätkuvalt nimekirja ning täiendavalt pole vaja toidupakki tellida.

Kui soovite loobuda toidupakist, palun teatada  majandus@kristiine.edu.ee

Uued sooviavaldused palume saata majandus@kristiine.edu.ee

Vabandame esialgse eksliku info pärast seoses järgmise toidupaki jagamise kuupäevaga.
17. aprillil toidupakke ei jagata.Toidupakkide kuupäevad on 21.-22.04 ja  29.-30.04.

Tallinna Haridusamet

Avalduste vastuvõtmine 22. aprilliks lõpeb 13. aprillil kell 12.00.   Täiendav info saadetakse meilile.  Kui soovite loobuda toidupakist, palun teatage majandus@kristiine.edu.ee

Küsimustele vastame majandus@kristiine.edu.ee

Kooliõde

Tallinna koolide õed alustasid kooliperede telefoninõustamist, et pakkuda leevendust ülekoormatud riiklikele infoliinidele.

Häirekeskus on andnud teada, et väga paljud lapsed pöörduvad nende poole muredega, mis tingitud koroonaviiruse tekitatud olukorrast. Muretsetakse pere ja sõprade pärast, uuritakse haigustunnuste kohta. Samuti on üle koormatud perearstikeskuste infoliinid,” tõdes SA Tallinna Koolitervishoid juhatuse esimees Kädi Lepp.

Sihtasutuse juhatus otsustas koos juhtivõdedega, et kooliõed jätkavad oma tööd telefoninõustajatena, et võtta maha eesliinil töötavate inimeste koormust. Lisaks õpilastele saavad kooliõed kui tervishoiuspetsialistid anda tervisealast nõu ka lapsevanematele ning pedagoogidele.

„Nõustamine algab kohe, kui kooliõde on saatnud koolile vastava kirja, kus olemas tema kontaktandmed ning nõustamise kellaajad. Koolid omakorda teavitavad telefoninõustamise algusest õpilasi ja lapsevanemaid ning õpetajaid,” selgitas Lepp. „Iga kooliõde nõustab enda töökoha kooliperet, kuid vajadusel saavad appi tulla ka kolleegid teistest koolidest, näiteks juhul, kui kooliõde ise jääb haiguslehele või töötab suurel koormusel COVID-19 drive-in põhimôttel tegutsevas proovivõtukohas.

Toidupakk

Eriolukorra tõttu jagatakse alates 1.04.2020 toidupakke.

Lapsevanemad kes on saanud toidupaki 01.aprillil ja kes on tellinud toidupaki enne 03.04, jäävad jätkuvalt nimekirja ning täiendavalt pole vaja toidupakki tellida.

Kui soovite loobuda toidupakist, palun teatada  majandus@kristiine.edu.ee

Uued sooviavaldused palume saata majandus@kristiine.edu.ee

Järgmine tellitud toidupakkide jagamine toimub 17. aprillil.
Toidupaki sooviavalduste vastuvõtmine 17. aprilliks lõppeb 09. aprillil kell 12.00

Teile saadetakse täiendav info meilile.

Kui soovite loobuda toidupakist, palun teatage majandus@kristiine.edu.ee

Küsimustele vastame majandus@kristiine.edu.ee

Esimene Live-koolitund 7.-12. klassidele HTM ja Telia eestvedamisel

Tallinna Haridusamet kutsub kõiki 7.-12. klasside õpilasi ja õpetajaid osalema esimeses interaktiivses live-koolitunnis 2. aprillil kell 11:00 - 12:00, kus teadusuuringuid appi võttes arutletakse, milline on tegelikult tõhus õppimine.

Täpsem info: https://kultuurikatel.ee/sundmus/esimene-live-koolitund-kuidas-tohusalt-oppida/

Tund kantakse üle Inspira kanalis, mis on leitav Telia TVs, www.teliatv.ee  ja Telia TV äpist ning Haridus- ja Teadusministeeriumi Youtube’i kanalis https://youtu.be/UWiXqW-_E5c

Tellitud koolilõuna

Eriolukorra täiendatavate meetmete tõttu asendatakse alates 1.04.2020 sooja lõunasöögi portsjon 6 päeva toidupaki vastu.

Tellitud toidupakkide jagamine toimub kolmapäeval, 8. aprillil ajavahemikus 11.00-13.00 Tallinna Kristiine Gümnaasiumi sisehoovis.

Paki saamiseks kaasa võtta õpilaspilet.

Küsimustele vastame telefonil 6513 032 või majandus@kristiine.edu.ee

16.06 kell 12.00 - 9a lõpuaktus