Külalised Kaunasest

27.septembril külastasid meie kooli Kaunase koolijuhid ning õpetajad. Külalistele tutvustati meie kooli, Eesti hariduskorraldust ning astuti sisse ka tundidesse.

10.klassil käis külaline

17.09 käis 10.klassile tarkust jagamas väliseestlane Eric Pensa, kelle ema ja õde põgenesid nõukogude Eestist 1944.aastal esialgu Poola ja Saksamaale ning 1949.aastal Ameerika Ühendriikidesses. Ameerika kodus tohtis rääkida ainult eesti keeles. Vanemate usk ja Eestist toodud kasvatus ja kultuur on kujundanud ning saatnud Ericut läbi elu ja ta tahab aidata kaasa siinsele arengule ja tulevikule.

Spordinädal 23. - 27.september

23. - 27.septembrini toimub Kristiine Gümnaasiumis spordinädal.

Esmaspäevast kolmapäevani on kõik õpilased oodatud peale 4. ja 5.tundi staadionile Street Racketiga täpsusviset sooritama.

Klassijuhataja tundides viivad klassijuhatajad läbi viktoriini spordi ja Ausa Mängu rändnäituse kohta. Viktoriini on koostanud kehalise kasvatuse õpetajad.

Spordinädala kehalise kasvatuse tundides lennutavad õpilased frisbee kettaid. Eesmärgiks on jõuda vähemate arvu visetega sihtmärgini kui õppealajuhatajad Anu Rannus ja Tiina Kerem.

Neljapäeval toimub kooli krossijooksupäev. Klassid võistlevad järgmiste tundide ajal:

2.tund  2. - 3.klass

3.tund  6. - 7.klass

4.tund  10. - 12.klass

5.tund  4. - 5.klass

6.tund  1.klass

7.tund  8. - 9.klass

Eelkool 2019/2020 õppeaastal

Eelkool 2019/2020 toimub 1. oktoobrist 2019 - 31. märtsini 2020,  kolmapäeviti kell 16.30-18.00.

Täpsema info õppetöö ning registreerimise kohta leiate SIIT

Tanel Põdra on Eesti ja Läti meister 2019 motokrossis

7B klassi õpilane Tanel võitis 1.septembril Lange krossirajal, Tartus. Ülipõneval Eesti meistrivõistluste viimasel etapil  tuli Tanel teist aastat järjest Eesti meistriks 2019 motokrossi quad 100-klassis.
Päev varem võitis Tanel Lätis, Madonas ja tuli Läti meistriks 2019!
Õnnitleme!

20.11 Koidulauliku etluskonkursi koolivoor