logo logo tallinna kristiine gümnaasium

Nutikuu

“Nutivõimaluste süsteemne arendamine alushariduses ja I kooliastmes”.

25. aprillil kohtusid Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpetajad  Kullatera, Linnupesa, Haraka Kristiine ja Tihase lasteaedade õpetajad.

Kohtumise eesmärgiks oli kooskõlastada laste infotehnoloogia alane õpetus nii lasteaias kui ka algklassides.

Kooliõde kutsub

Lõimitud lihavõtted

Aprillikuu õppetegevuse muutis mitmekesisemaks 6.b klassis lihavõtte teemaline ühisprojekt.

Kirjanduse tunnis räägiti lihavõttekommetest kodudes ja vaadati teemakohaseid multikaid. Iseseisvalt otsiti pühadesalme. Leitud luuletusi kujundades lihviti arvutil tekstitöötlemise oskusi. Illustratsioone lisades sai proovile panna oma kunstioskused.

Lihavõtte usulist ja ajaloolist tausta avati ajalootundides. Vene keeles omandati vajalik sõnavara ja kasutati seda venepäraste seinakaunistuste ja kaartide valmistamisel. Lihavõttenädalassse mahtusid huvitavad katsed munadega loodusõpetuse tunnis. Inglise keele tunnis said õpilased arendada peale keeleoskuse ka loovust ja ilumeelt. Teema kinnistamine lõppes ühise munadevärvimisega.

Õppeprojektis lõi kaasa ka kunstiõpetaja Epp Korp, kelle juhendamisel valmisid meeleolukad pühadekaunistused koolimaja erinevatele korrustele.
Andmis- ja saamisrõõmu tõi kodus värvitud munade vahetamine pühade järelpäeval.

Erinevate rahvaste kombeid tundes ja teades võime loota eesti rahva traditsioonide jätkusuutlikkusele.

Emadepäev

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpilased kutsuvad kõiki emasid neljapäeval, 11. mail kell 16.00 -16.45 töötubadesse ning kell 17.00 algavale lühikontserdile.

Palun registreeri ennast sobivasse töötuppa hiljemalt 3. maiks. Töötubasid viivad läbi Kristiine kooli suured ja väikesed õpilased.

Valikus on:

Meisterdamise töötuba

E- Raamatu töötuba

Robootika töötuba

Loodusainete töötuba

Teise klassi Kuldvillaku töötuba

Golf

Koostööprojekt "Kolleegilt kolleegile". Nutivõimaluste süsteemne arendamine alushariduses ja I kooliastmes.

Koostööprojekt “Kolleegilt kolleegile” Ristiku Põhikooli õpetajatega toimub 24.aprillist kuni 04.maini.

Eesmärk on külastada teises koolis erinevaid ainetunde ja õppida kolleegide kogemustest.

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpetajad on pakkunud väga suures mahus avatud tunde nii digivaldkonnas, kui ka lõimingute osas.

Teisipäev, 25,aprill kohtusid Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpetajad  Kullatera, Linnupesa, Haraka Kristiine ja Tihase Lasteaedade õpetajad

Teema: “Nutivõimaluste süsteemne arendamine alushariduses ja I kooliastmes”​.

Tallinna Kristiine Gümnaasium
     Nõmme tee 32