Teade Tallinna Linnavalitsuselt

Alates 24. märtsist on kõik Tallinna mänguväljakud ja staadionid nakkusohu vältimiseks suletud. See otsus puudutab ka Tallinna koolide juures paiknevaid platse ja väljakuid.

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi territoorium on suletud!

Territooriumile sisenemine ja seal viibimine on keelatud, välja arvatud koolilõuna kättesaajatele ajavahemikul 11.00-13.00

Keelu rikkumise korral võib korrakaitseametnik kohaldada sunniraha

(korrakaitseseaduse § 28 lg 2).

Alus: Tallinna Linnavalitsuse 25. märtsi 2020 korraldus nr 383-k.

Akt ja põhjendused leitavad www.tallinn.ee.

Püsime kõik terved!

Koolilõuna

Tallinna linn pakub võimalust saada tasuta koolilõunat, et tagada õpilastele vähemalt kord päevas soe toit.

Lapsevanemad, kes soovivad tellida koolilõuna ajavahemikus 31.03.2020 - 03.04.2020 täidavad lisatud vormi: https://forms.gle/L99uqdVMKWx1qGMJ8

Iga nädala reedel hiljemalt kell 12.00 tuleb lapsevanemal täita sooviavaldus järgmiseks nädalaks. Kui koolilõuna soovi ei ole, siis koolile teatamine ei ole vajalik.

Toidu jagamine toimub tööpäeviti ajavahemikus kell 11.00-13.00 söökla sissepääsust kooli sisehoovis. Sissepääs kooli territooriumile Tedre tänava jalgväravast.

Koolimajas ei korraldata toidu söömist ning valmissöök antakse üle ainult transpordiks.

Juhul kui soovite loobute juba tellitud koolilõunast, palume sellest teavitage esimesel võimalusel kristiine@kristiine.edu.ee

NB! Kui toidupaki tellija pole tellitud toidupakile kahel päeval järjest järele tulnud, siis toidupaki tellija kustutatakse toidupaki tellijate nimekirjast.

Küsimuste korral palume pöörduda:

kristiine@kristiine.edu.ee
Infotelefon 6513 032

Arvutite laenutus

Lapsevanematel on võimalus taotleda kaugõppe perioodiks koolilt arvuti.

Palume digitaalselt allkirjastatud taotlus saata kooli üldmeilile kristiine@kristiine.edu.ee

Taotluse leiate SIIT

Nõustamine koolis

Head lapsevanemad ja õpilased!

Eriolukorra tõttu ei ole võimalik nõustamist koolis läbi viia. Kui teil lapsevanemana või õpilasena on tekkinud mõni probleem või mure, siis saab endiselt pöörduda kaugnõustamiseks koolipsühholoogi Sandra Volmeri või sotsiaalpedagoogi Katrin Kõivu poole. Palun võtke esmalt ühendust e-maili teel, et edasine suhtlemisviis kokku leppida. ​

Sandra Volmer, koolipsühholoog
Sandra.Volmer@kristiine.edu.ee

Katrin Kõiv, sotsiaalpedagoog
Katrin.Kõiv@kristiine.edu.ee

Innove soovitused

Innove õppekava- ja metoodikaagentuur on valmistanud lühikesed nõuandevideod õpilastele, õpetajatele ja lapsevanematelekoduõppega toimetulekuks. Videod võtavad lühidalt kokku kõige olulisema praegusel keerukal perioodil. Õpilastele annavad videotes nõu 8. ja 10. klassi õpilased ise, vanematele aga Innove spetsialistid. Kõik videod on saadaval nii eesti kui ka vene ja inglise keeles.

EESTI KEELES

VENE KEELES

INGLISE KEELES

Seoses viiruse levikuga on kõik sündmused hetkel edasi lükatud.