Viimati lisatud

Koolilt-lasteaiale

Meie kooli õpetajate Riina Neemela ja Lauri Vilibert juhendamisel valmisid õpilaste töödena lasteaedadele avastusõppe tunnetuskast.
Täname ning tunnustame tehtud tööd!

Noorte Luuleprõmm 2021 Tallinna eelvoor

Jaanuaris toimus Vabariiklik Noorte Luuleprõmm 2021 Tallinna eelvoor, mis sel aastal toimus veebis.
Luuleprõmm on võistlus, kus noored autorid esitavad oma luuletusi. Võistleja tohib kasutada ainult oma häält, lubatud pole kostüümid ja muud abivahendid.

Meie koolist osales sellel aastal 3 õpilast: Timmo Heering (5.d) , Romi-Ly Tolli (7.b) ning Mariette Koppel (7.b).
Mariette koppel saavutas 12-15aastaste vanusegrupis 3.koha! Palju õnne!
Täname juhendajaid Helmi Kelle ja Kadri Toming!

Mariette Koppel:

Romi-Ly Tolli:

Õpilastööde näitus "Ootus"

Kullo Lastegaleriis on avatud õpilastööde näitus "Ootus", kus on üleval ka meie kooli õpilaste tööd.

Vabariiklik Õpilasetlejate konkurss

2.veebruaril toimus vabariikliku õpilasetlejate konkursi Tallinna eelvoor. Ebatraditsiooniliselt toimus tänavune ilulugemise võistlus veebipõhiselt.
7.-9.klasside üheks laureaadiks oli meie kooli 7.klassi õpilane Roosi Terese Hindreks.
Täname juhendajat Helmi Kellet.

Palju õnne!

QR-koodi jaht

Sellest nädalast on õpilastele koolimajja ja -hoovi üles pandud QR-koodidega orienteerumise mäng.
Mängu eesmärgiks on skanneerida QR-kood ning sealt saadud vihje põhjal leida üles järgmise QR-koodi asukoht. Mängu saab mängida nii üksi kui ka meeskonnaga.
Head jahtimist!