Viimati lisatud

Head tulemused rahvastepallis

7.märtsil toimusid Narvas 3.klasside vabatiiklikud piirkonnafinaalvõistlused rahvastepallis. Meie kooli esindas poiste võistkond. Narva piirkonnas võistlesid koolid Harjumaalt, Ida - Virumaalt, Lääne - Virumaalt, Tallinnast. Kokku oli vabariiklikel võistlustel 10 poiste võistkonda. Kristiine Gümnaasiumi 3.klasside poisid saavutasid kõrge 2.koha!

Võistkonda kuulusid: Rasmuus Siiro 3a; Arto Lepamets 3b; Mattias Eriksson 3c; Anders Raestik 3c; Ralf Jorro 3d; Timmo Heering 3d; Rico Väin 3d; Martin Keelmann 3d.

Head tulemused inglise keele võistluselt

4. ja 5. märtsil toimus Tallinna Juudi Koolis "World Scholar's Cup", kus osalesid senior cupis 10. klassist Evelin Vohta, Anette Berendsen ja Carmen-Eliise Väinänen ning junior cupis 6. klassist Magnus Loss, Ruben Rahuoja, Erik Servet, Roland Rahu, Sander Väli ja Tristan Kupenko.

Võistlusel tuli õpilastel sooritada 3 meeskonna debatti vastasmeeskondade vastu, kirjutada essee, koostöös oma tiimikaaslastega, sooritada individuaalselt valikvastustega test.

Kõik õpilased said edasi maailmavooru ja kokku said õpilased 4 karikat. Õpilasi juhendas Denis Bozzi.

Perepäev

Perepäeval osalemiseks palun täida registreerimisvorm hiljemalt 20. märtsiks.

Kohtumine sõdurpoistega

Kooli 100.juubeli puhul külastasid meie kooli eelmisel aastal lõpetanud vilistlased.

8.märtsil olid gümnasistide külalisteks sõdurpoisid Mikk Tamkivi ja Kristjan Paloots koos oma rühmaülemaga. Ajateenijad andsid hea ülevaate Eesti kaitseväe struktuurist, tegevteenistusest, teenistusse kutsumise korrast ja auastmetest. Info oli huvitav ja ülevaatlik kõigile kuulajatele, eriti lähiaastatel kaitseväeteenistusse minejatele.

Aitäh sisuka esinemise eest ja edukat teenistust teile, sõdurpoisid!

Hea tulemus olümpiaadilt

11. klassi õpilane Marleen Niibek osales 22.veebruaril vene keele võõrkeelena olümpiaadil Tallinna piirkonnavoorus ja jagas seal I ja II kohta. Täpsem info SIIN

K 20.03 pärast neljandat tundi 8.-12. klassi mälumäng
K 20.03 pärast viiendat tundi 5.-7. klassi mälumäng