Viimati lisatud

Vaktsineerimine koolis 10.10.2021

Augustis esimese doosi saanud inimesed tulevad teist vaktsiinisüsti saama, kuid lisaks on vaktsineerima oodatud ka kõik teised huvilised.
16 Tallinna koolis on 12-aastastel õpilastel ja kõigil täiskasvanutel taas kord võimalus eelregistreerimata vaktsineerida Pfizer-BioNTech Comirnaty vaktsiiniga.
Vaktsineerimist koolides viivad läbi Ida-Tallinna Keskhaigla ja Lääne-Tallinna Keskhaigla tervishoiutöötajad.

Rahvusvaheline muusikapäev

1.oktoobril tähistatakse ülemaailmselt muusikapäeva. Sellel aastal osalesime muusikapäeva haridusprogrammis, mille raames külastavad muusikavaldkonnaga igapäevaselt seotud inimesed koole üle Eesti, et õpilastega ühiselt arutleda muusikast ja mõtestada selle tähenduslikkust.
Meie kooli 10.klassi muusikatundi külastas flötist Tarmo Johannes.

Ilusat rahvusvahelise muusikapäeva jätku!

Spordinädal

23.-30.september tähistatakse juba seitsmendat korda nii Eestis kui ka mujal Euroopas Spordinädalat.
Spordinädala raames toimus ka meie koolis mitmeid erinevaid tegevusi, näiteks spordiviktoriin, saalihoki väljakutse õppejuhtidega, jalgpalli võistlus vahetundide ajal ning liikumisväljakutse kooli kollektiivile.
27.septembril tähistatakse üleeuroopalist koolispordipäeva. Sellel päeval toimus kooli staadionil 1.-6.klassi õpilastele teatejooks ja krossijooks ning 7.-12.klassi õpilaste krossijooksu võistlus.

Liikumist täis õppeaasta jätku kõigile!

Kristiine Noortekeskus

29.septembril külastasid kooli Kristiine Noortekeskuse töötajad, kes pakkusid õpilastele vahetundide ajal mitmeid põnevaid tegevusi.
Õpilastel oli võimalus näiteks proovida elektritõukeratastega sõitmist, meisterdada endale ise märk ning mängida Kendamadega.

Kõik meie kooli õpilased on oodatud tööpäevadel kell 13.00-19.00 Kristiine Noortekeskusesse!

Eelkool 2021/2022 õppeaastal

Eelkool alustab tööd 6.oktoobrist ja kestab 20.aprillini. Õppetöö hakkab toimuma kord nädalas kolmapäeviti kell 16.25-18.05.

Täpsema info leiad SIIT