Viimati lisatud

Isadepäeva veebikontsert

5.oktoobril toimus koolimaja aulast otseülekandega isadepäeva veebikontsert.
Kontserdil esinesid nii koorid, solistid kui ka pillimängijad.
Suur aitäh kõigile esinejatele!

Veebikontserti on võimalik uuesti vaadata SIIN

KRÕF

31.oktoobril toimus Tallinna Ühisgümnaasiumis Tallinna algklassiõpilaste lühinäidendite XIII Kooli Rõõmu ja Õnne festival "KRÕF", kus esines 10 kollektiivi. Etendusi hindas žürii koosseisus festivali patroon Janno Põldmaa, Aime Niidas ja Ülle Tammsaar-Jokiniemi.
Meie kooli 4b klass osales etendusega "Keiser on paljas".
Romet Välimaa sai parima näitleja tunnustuse poiste hulgas ning Marie Rahnu ja Sven Martin Värbu said tunnustuse suurepärase lavapartnerluse eest.
Samuti sai 4b klass aukirja ühtlase ansamblimängu ja huvitava lavakujunduse eest.
4b klassi õpilasi juhendas õpetaja Mare Pukk.

Isadepäeva veebikontserdi kutse

Kanname helkureid!

Ettelugemise päev

14.oktoobril toimus ülekooliline ettelugemise päev.Selle aasta ettelugemise päev oli pühendatud muistenditele ning kandis pealkirja "Minu vanaisa nägi, kuidas kerkis Munamägi...". Meie kooli 4.klassi õpilane osales ka ülelinnalisel ettelugemise võistlusel Eesti Lastekirjanduse Keskuses.

Suur aitäh kõigile ettelugejatele!