12. klassi reaalsuunal käis külas investor Kristi Saare

12. klassi õpilane Gerten organiseeris Digitaalühiskonna aine raames oma klassile külalisesineja. Külalisesinejaks oli investor Kristi Saare, kes rääkis abiturientidele milliseid suuri rahavigu vältida ja millised rahaoskused-teadmised elus edasi aitavad. Tagasiside kaasõpilastelt oli väga hea ning oli tore kohtumine, millest võitsid kõik osapooled!

Aitäh Gerten ja Kristi!

Robootikaringi meeskond „Öökullid“ pälvis Eesti meistrivõistluste finaalis II koha

Sarnaselt eelnevatele aastatele osales Tallinna Kristiine Gümnaasiumi robootikaringi meeskond Öökullid ka sel aastal FIRST LEGO League robootikavõistlusel. Veebruaris toimusid kaks eelvooru, mille parimad said edasi finaali- Öökullid saavutasid oma eelvoorus esikoha robotimängus ja üldkokkuvõttes saadi ka eelvooru meistritiitel. 26. märtsil Tartus Ahhaa keskuses toimunud finaalist tuldi koju üldarvestuses kõrge MEISTER II tiitliga ja robotimängus oli meeskond vaieldamatult parim. Võistluse põnevaimas osas- robotimängus- suutis Öökullide lahendada pea kõik ülesanded ja teenida võimalikust 690st punktist 640, olgu mainitud, et teise koha roboti parimaks tulemuseks jäi 355 punkti.

Õnnitlused meeskonnale!

Kohtumine luuletaja ja kirjanik Lauri Räpiga.

Rahvusvahelisel luulepäeval, 21. märtsil kohtus sotsiaalmeedia luuletaja ning kirjanik Lauri Räpp Belgias Eesti Kooli, Tallinna 21. Kooli ja meie kooli 12. klassi õpilastega. Lauri Räpp tutvustas oma loomingut, rääkis inspiratsiooni leidmisest, jutustas oma seljakotirännakutest.  Oli väga tore kohtumine!

1.klassid koos klassijuhatajatega kutsuvad Ukraina inimesi aitama!

1. klassid koos klassijuhatajatega koguvad annetusi Toidupangale. Kui soovid koos meiega Ukraina inimesi aidata, siis saad oma annetuse tuua ruumi 127 või 122.

Annetusena on oodatud pika säilivusajaga toiduained, mida saab hoida toatemperatuuril:

• Väikelaste- ja beebitoit
  • Lihakonservid, kalakonservid
  • Purgitoidud, supid
  • Makaronid, kuivained (riis, tatar jm)
  • Pudrumaterjal (kaerahelbed, riisihelbed jm)
  • Tee, kohv, kakao
  • Rosinad, pähklid

Korjame toiduabi kuni 23.03.

Tallinna Kristiine Gümnaasium digiturvalisuse lainel

Veebruaris tähistas Tallinna Kristiine Gümnaasiumi koolipere juba traditsiooniks saanud turvalise interneti päeva, kus läbi erinevate õppeainete ja klassijuhatajatundide käsitleti erinevaid digiturvalisuse teemasid. Valmisid vahvad esitlused, ettekanded ja plakatid, mida kaasõpilastele tutvustati. Lisaks sellele osalesid 4. ja 6. klassi õpilased ka ''KüberNööpnõel 2022'' uuringus.

Märtsikuus pöörame samuti tähelepanu teadlikule ja turvalisele interneti kasutusele.

2. märtsil viisid Ilotana Haalen ja Kertu saare sisekoolituse õpetajatele, kus olulised märksõnad olid digihügieen, digitaalne jalajälg ja infosõda.
Saadud teadmisi jagavad õpetajad oma õpilastega.

23.05.2022 12.klassi tutipidu ja lõpukella aktus
24.05.2022 9.klassi tutipidu ja lõpukella aktus
25.05.2022 Eelkooli lõpuaktus. Lahtiste uste päev koolitulevate laste peredele
26.05.2022 Kergliikuri õpitoad 5.-6. klassile ja 7.-8.klassile