Viimati lisatud

Koolimaja on suletud.

Teavitame teid, et Kristiine gümnaasiumi õpilasel on tuvastatud COVID-19 viirus. Kuna laps on viibinud õppetööl, oleme otsustanud koolis statsionaarse õppe vähemalt 14 kalendripäevaks ära jätta. Selle aja jooksul korraldatakse koolis põhjalik ruumide desinfitseerimine.

Õppetöö korraldatakse mittestatsionaarselt, täpsemaid juhiseid edastavad aine- ja klassiõpetajad e-kooli kaudu.

Kuna ei ole võimalik tuvastada, kellega haigeks jäänud õpilane koolis viibides kokku on puutunud, palume kõigil õpilastel püsida kaks nädalat kodus ja vältida väliskontakte. Samuti palume mitte osaleda ka huvi- või sporditegevustes. Selline meede on vajalik selleks, et tõkestada viiruse leviku võimalusi.

Inimesed, kel on põhjendatud kahtlus, et nad võivad olla nakatunud koroonaviirusega, peaksid helistama oma perearstile või perearsti nõuandetelefonile 1220. Terviseseisundi halvenemisel tuleb helistada hädaabinumbril 112.

Koroonaviirust tasub kahtlustada juhul, kui inimene on viimase 14 päeva jooksul käinud haiguse riskipiirkonnas ja tal esinevad haigusele iseloomulikud sümptomid ehk köha, palavik ja/või hingamisraskused. Muul juhul võib olla tegemist Eestis laialdaselt leviva gripi või gripilaadse viirusega.

Kõige õigem ja ajakohasem info koroonaviiruse COVID-19 kohta on leitav terviseameti kodulehelt -https://www.terviseamet.ee/

Viiruseennetuse teavitusmaterjalid https://www.terviseamet.ee/et/COVID-19-trukised

Eelkooli lõpetamine ja kooli tutvustamine

Kolmapäeval, 25.märts 2020, toimub 2019/2020 õppeaasta eelkooli lõpetamine kell 16.25-18.00

Päevakava:

Lapsevanematele

16.30-17.00 Koolikorralduse tutvustus.   direktor Tiina Pall; õppealajuhataja Anu Rannus

17.00-17.15 Eelkooli kokkuvõte. õpetajad Mare Pukk ja Reet Loit

17.15-17.30 Eelkooli õpilaste esinemine. õp. Merlin Jalajas

17.30-18.00 Kooliruumidega tutvumine.

Eelkooli õpilased

Eelkooli tunnid toimuvad 16.25-17.15​

10. klassi katsetele registreerimine 2020

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi katsed 10. klassi astujatele toimuvad 07. aprillil 2019, kell 15:00, aadressil Nõmme tee 32, 13426 Tallinn.

Katsetel sooritavad kandideerijad testi eesti keele, matemaatika ja võõrkeele õppeainetes.

Katsetele saad registreerida kuni 02.04.2020 kell 16.00 SIIN

Esinemine Kristiine Tegevuskeskuses

21.veebruaril käisid meie kooli õpilased esinemas Kristiine Tegevuskeskuse eakate päevakeskuses. Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud kontserdil esinesid solistid, luuletuste lugejad ning lastekoor.

Koolikorraldus vaheajal

Koolimaja suletud 24.02-28.02.2020. Probleemide korral palun kirjutage aadressile kristiine@kristiine.edu.ee

Seoses viiruse levikuga on kõik sündmused hetkel edasi lükatud.