Viimati lisatud

Algklasside spordipäev ja seiklusmäng

Sellel esmaspäeval toimus 1. - 4.klassi õpilastele koolihoovis spordipäev. Seekord ei võisteldud mitte individuaalaladel vaid ühiselt terve klassi eest. Spordialadeks olid teatejooks, kummikuvise, kaugushüpe ja köievedu. Väga aktiivselt elati üksteisele kaasa, toetati ja innustati.
Teisipäeval toimus algklasside seiklusmäng. Õpilased olid lennupõhiselt jagatud 8 - 10 tiimi ning läbida tuli 10 punkti, kus lahendati erinevaid nuputamisülesandeid.

Lõpuaktused

Huvilistel on võimalik vaadata otseülekannet, mille link tuleb kooli koduleheküljele enne aktuse algust.

Orienteerumispäev

4.juunil toimus 5. - 11.klasside orienteerumispäev Sütiste Parkmetsas.
Loquizi abil loodud orienteerumismäng koosnes 26 küsimusest.

1.koha saavutasid 7a klassi poisid, kes vastasid kõige enamatele küsimustele õigesti ning läbisid raja kõige kiiremini, kogudes sellega 240 punkti.
2.koha saavutasid 10ab klassi poisid, kes kogusid kokku 230 punkti.
3.koha saavutasid 11.klassi neiud, kes kogusid kokku 210 punkti.

Oli väga meeleolukas ja liikumist täis päev!

Lapiteki konkursi võitja - 8c!

Loquizi vautšer

Eesti Koolispordi Liidu korraldatud maastikumängu "Talvevõlud" aktiivse osalemise eest sai meie kool kingituseks Loquiz äpi kasutamisõiguse kuni 30.10.2021.

Juba 4.juunil toimub 5.-11.klassi õpilastele Loquizi äpiga orienteerumine Sütiste parkmetsas.