Viimati lisatud

Koidulauliku etluskonkurss

Vabariikliku Koidulauliku etluskonkursi (5.-12.kl) Tallinna eelvoor toimus sel aastal harjumuspärase Eesti Lastekirjanduse Keskuse asemel virtuaalkeskkonnas Žürii koosseisus: Kätlin Vainola, Jaak Urmet ja Jaanus Vaiksoo kiitis väga koolinoorte esinemist tavapäratus formaadis ning valis välja Tallinna parimad:

5-9. klass
Laureaat - Roosi Terese Hindreks, Tallinna Kristiine Gümnaasium, 7. klass
       juhendaja Helmi Kelle

Õnnitleme!

Avatud näitus!

Kanna maski!

Koidulauliku valgel

17. ja 19.novembril toimus XXIV noorte etluskonkursi "Koidulauliku valgel" koolivoor.
5. - 12.klassi õpilased esitasid Lydia Koidula ning Triin Soometsa luulet.

Meie kooli esindavad Tallinna eelvoorus Roosi Terese Hindreks (7c) ja Killu Issak (12ab).

Suur aitäh kõigile esinejatele!

Koostööprojekt „Koolilt lasteaiale“

Pealinnas viiakse igal aastal läbi koostööprojekt „Koolilt lasteaiale“, mille käigus valmistavad õpilased lasteaedadele arendavaid mänguasju või muid esemeid. Täna, 13. novembril kell 13.15 antakse Tallinna Kristiine Lasteaia lastele üle tänavune kingitus – avastusõppe tunnetuskast, mille valmistasid Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpilased. Täname õpilaste juhendajat Lauri Viliberti ning projektis osalenud õpilasi. Lähemalt projektist loe SIIT