Viimati lisatud

Ettelugemise päev

14.oktoobril toimus ülekooliline ettelugemise päev.Selle aasta ettelugemise päev oli pühendatud muistenditele ning kandis pealkirja "Minu vanaisa nägi, kuidas kerkis Munamägi...". Meie kooli 4.klassi õpilane osales ka ülelinnalisel ettelugemise võistlusel Eesti Lastekirjanduse Keskuses.

Suur aitäh kõigile ettelugejatele!

Külalised Itaalia saatkonnast

19. - 25.oktoober oli Itaalia keele nädal ning selle raames külastas meie kooli Itaalia saatkond. Itaalia keele õpetaja tutvustas neile kuidas meie koolis õpitakse Itaalia keelt ning gümnaasiumi õpilased esitasid dialooge ja Gianni Rodari luuletust "Autunno". Kool sai Itaalia saatkonnalt kingituseks 51 itaalia keelset koomiksit kuulsate Itaalia muuseumide kohta. Täname Chargé D’Affaires Dott. Di Felice​ ja Greta-Carina Kanter​.

Püsime terved!

Tervise tegu 2020

kooliõde Aili-Maria Meer

Õpetajate päev

Seoses viiruse levikuga ei toimu tänavu aasta õpetaja galat Tallinna Lauluväljakul. Tunnustamine toimub digiajastul virtuaalselt, 02.10.2020 kell 18.00, pidulikul galal.

Õhtut juhib Tõnis Niinemets, kus musitseerib Rita Ray koos oma õpetaja Kadri Voorandiga. Programmis on vaatajatele põnev üllatus.

Sündmuse link on leitav: https://www.tallinn.ee/est/haridusasutused/Tallinna-opetajate-paeva-gala. Ülekannet on võimalik vaadata ka Tallinna Haridusameti Facebookist.