Viimati lisatud

Geograafia olümpiaad

7b klassi õpilane Indrek Kuhi saavutas geograafia vabariiklikul olümpiaadil III koha.
Juhendaja õpetaja Jana Kosk.

PALJU ÕNNE!

Videokohtumine kirjanikuga

11.mail toimus 8.klassidel videokohtumine noorsookirjaniku Heli Künnapasega, kes tutvustas oma loomingut ja selle põhiprobleeme.
Autor soovitas oma raamatut "Ütlemata sõnad" ,  kus keskseteks teemadeks on eneseteadlikkus ja enesekindlus. Huvipakkuv oli suhteteemat käsitleva teose "Mälestuste suvi" tutvustus. Kirjanik ärgitas kirjandushuvilisi noori kirjutamata oma esimest raamatut, mitte peitma oma talenti sahtlipõhja. Kõlama jäi sõnum, enesearendamine on igaühe enda otsus ja väga mõistlik oleks seda teha raamatuid lugedes. Lugemisvara leidmiseks tutvustas Heli Künnapas Eesti Noortekirjanduse Ühingu tegevust ja kontakte.

Toidupakk 13.05.2021

Kindlasti peab kaasas olema õpilaspilet! Toidupakke väljastatakse ainult õpilaspileti alusel!

Toidupaki tellimiseks registreeri SIIN

Toidupakkide tellimine distantsõppel olevale õpilastele 13. maiks 2021 lõpetatakse 10.05.2021 kell 09:00.

Toidupakid väljastatakse ainult 13. mail 2021 ajavahemikul kell 14:00 - 15:30.

Juhime tähelepanu, et kuna kõik Eesti koolid tellivad toidupakke, siis võib mõnede toodete osas tekkida tarneraskusi ja toitlustaja on sunnitud toiduaineid asendama. Seega võivad toidupakis olla mõned muudatused.

Ilusat emadepäeva!

Emadepäeva tervituse programmeerisid 2.-4.klassi robootika huviringi õpilased, kelle töödest valmis GIF.
Juhendajad Kadri Toming, Karmen Aasma, Kertu Saare.

Kunstitöö juhendaja Epp Korp.

Eelkool 2020/2021 õppeaastal

Eelkool alustab tööd 10.maist. Õppetöö hakkab toimuma kaks korda nädalas esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 16.25-18.05.

Täpsema info leiad SIIT