Viimati lisatud

Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt kergejõustikus toodi seitse medalit

Kadrioru staadionil peetud Tallinna koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus olid meie koolile edukad. Koju toodi seitse medalit. Carina Pullerits võitis gümnaasiumi neidude kuulitõuke ja oli kettaheites teine. Oliver Kruuspan sai põhikooli arvestuses kaela pronksmedalid 100 ja 300 meetri jooksus, Rasmus Käsper oli 800 m jooksus kolmas, Markos Vähesoo hüppas kaugust samuti kolmanda koha vääriliselt. Meie põhikooli teatejooksu meeskond, koosseisus Markus-Taiyo Toiger, Reimo Trei ja Markos Vähesoo said kaela hõbemedalid.

Heategevuslik teatejooks

Kohtumine vilistlastega

25.mail leidsid taas tee kooli vilistlased. 2008.aastal lõpetanutel möödus oma õpingute lõpust kümme aastat. Vaadati üle renoveeritud koolimaja, meenutati, mäletati ja kohtuti oma endiste õpetajatega.

Õpetaja Hergaugu juures tehti meenutuste esimene ring: tuletati meelde nimed, näod ja kooliaegsed teod . Õpetaja Vahtra klassis jätkus südamlik mõttevahetus ja kirjutati ka üle hulga aja väike kirjand, kus anti aimu oma kooli ajal seatud unistuste täitumisest, elu- ja pereplaanidest.

Ega meie kooli vilistlanegi erine oma eakaaslastest. Eneseotsingute aeg on pikenenud, vahetatakse eriala, eelistatakse töötada seal, kus töö ka naudingut pakub. Esimese eelistusena ei nimetata enam raha. Klassi peale oli ette näidata kaheksa järeltulijat. Abielusõrmuse oli saanud vaid üks klassiõde. Elukaaslase kõrval nimetati korduvalt pereliikmeks ka oma koerakest. Välismaad eelistati mitte elupaiga, vaid õppimiskohana. Väärtustatakse ostetud, mitte renditud korterit, mitmele oli koduks juba oma maja.
Koolile sooviti traditsioonide hoidmist ja pikka kestmist , õpetajatele raudseid närve ja huumorimeelt, õpilastele südamega tehtud valikuid elus.

Järgmine kohtumine lepiti kokku kooli 100.sünnipäevaks 13.veebruaril 2019.

Kohvikutepäev

Võidukad jalgpallurid

Kristiine ja Põhja-Tallinna linnaosa meistrivõistlustelt 3.-5. klasside poiste jalgpallis tõid meie noormehed koju kulmedalid! Võidukas koosseisus mängisid: Sten  Schyrer, Andreas Kalve, Raul Aron, Nils-Erik  Eelmäe, Alex Leemet, Martin Tomberg, Magnus Loss, Ruben Rahuoja, Karl Joosep  Hallismaa.