"Nii kaugel, aga siiski nii lähedal"

7.b klassi õpilased osalevad Itaalia õpilastega (Scuola Media Statale "G.Bianchi"-Codroipo, Ud) projektis "Nii kaugel, aga siiski nii lähedal" ("So far, so close" - või itaalia keeles "Cosi lontani ma cosi vicini"). Covid-19 põhjustatud eriolukorras on väga oluline säilitada vaimset tervist ja leevendada põhjuseid muretsemiseks. Üks väga hea abinõu on leida uusi sõpru.
Projekti eesmärgiks on arendada kaastundlikku ja ja hoolivat mõttelaadi, õppida tundma erinevaid kultuure ning jagada eakaaslastega kogemusi isiklikust ja ühiskondlikust elust.

TKG liigub ja veereb

Lõppenud on selle nädala "TKG liigub" ja "TKG veereb" võistlused.
"TKG liigub" võistlusel kõnniti ja joosti sellel nädalal kokku 383 kilomeetrit.
"TKG veereb" võitlusel sõideti jalgratta ja rulluiskudega kokku 123 kilomeetrit.
Uuest nädalast kõik tulemused nullitakse ja liituma on oodatud ka need, kes seda siiani ei ole teinud.

"TKG veereb, nädal 4" (jalgratas, rulluisud) challenge on siin: https://www.endomondo.com/challenges/42849864
"TKG liigub, nädal 4" (kõndimine, jooksmine) challenge on siin: https://www.endomondo.com/challenges/42849843

Värskes õhus liikumise juhised eriolukorra ajal: https://loodusegakoos.ee/juhised-looduskulastuseks

Endomondo äpi juhend: TKG LIIGUB.pdf

Toidupakk

Eriolukorra tõttu jagatakse alates 1.04.2020 toidupakke.

Lapsevanemad kes on saanud juba toidupaki, jäävad jätkuvalt nimekirja ning täiendavalt pole vaja toidupakki tellida.

Kui soovite loobuda toidupakist, palun teatada  majandus@kristiine.edu.ee

Uued sooviavaldused palume saata majandus@kristiine.edu.ee

Vabandame esialgse eksliku info pärast seoses järgmise toidupaki jagamise kuupäevaga.
17. aprillil toidupakke ei jagata.Toidupakkide kuupäevad on 21.-22.04 ja  29.-30.04.

Tallinna Haridusamet

Avalduste vastuvõtmine 22. aprilliks lõpeb 13. aprillil kell 12.00.   Täiendav info saadetakse meilile.  Kui soovite loobuda toidupakist, palun teatage majandus@kristiine.edu.ee

Täiendav info järgmiste pakkide kohta tuleb kodulehele.

Küsimustele vastame majandus@kristiine.edu.ee

Kooliõe telefoninõustamine

Tallinna koolide õed alustasid kooliperede telefoninõustamist, et pakkuda leevendust ülekoormatud riiklikele infoliinidele.

Häirekeskus on andnud teada, et väga paljud lapsed pöörduvad nende poole muredega, mis tingitud koroonaviiruse tekitatud olukorrast. Muretsetakse pere ja sõprade pärast, uuritakse haigustunnuste kohta. Samuti on üle koormatud perearstikeskuste infoliinid,” tõdes SA Tallinna Koolitervishoid juhatuse esimees Kädi Lepp.

Sihtasutuse juhatus otsustas koos juhtivõdedega, et kooliõed jätkavad oma tööd telefoninõustajatena, et võtta maha eesliinil töötavate inimeste koormust. Lisaks õpilastele saavad kooliõed kui tervishoiuspetsialistid anda tervisealast nõu ka lapsevanematele ning pedagoogidele.

„Nõustamine algab kohe, kui kooliõde on saatnud koolile vastava kirja, kus olemas tema kontaktandmed ning nõustamise kellaajad. Koolid omakorda teavitavad telefoninõustamise algusest õpilasi ja lapsevanemaid ning õpetajaid,” selgitas Lepp. „Iga kooliõde nõustab enda töökoha kooliperet, kuid vajadusel saavad appi tulla ka kolleegid teistest koolidest, näiteks juhul, kui kooliõde ise jääb haiguslehele või töötab suurel koormusel COVID-19 drive-in põhimôttel tegutsevas proovivõtukohas.

Kooliõde Aili-Maria Meer telefoninõustamised

08-09.04.2020   kell 14.30-16.00 (Kui hetkel ei vasta, siis helistatakse tagasi)

10-12.04.2020   kell 10.00-15.00

Telefon 5625 6614

Võib kirjutada ka e-posti aadressil: aili-maria.meer@kth.ee

Kooliõde

Seoses viiruse levikuga on kõik sündmused hetkel edasi lükatud.