Ilusat õppeaasta algust!

Tunnustame

Head uut algavat õppeaastat kõigile!

Mis saab olla toredam kui anda teada meie õpetajate tunnustusest Tallinnas. Õnnitleme!

Aasta klassiõpetaja

Ilotana Haalen

Noor klassijuhataja

Marko Veinbergs

Aasta klassijuhataja

Kadi Voosel

Aasta põhikooli aineõpetaja

Piret Vahtra

Aasta gümnaasiumiõpetaja

Tiina Napsep

1. september

1. septembri õppeaasta avamise ajad:

II - V klass      9:00

VI - XI klass   10:00

II - XI klassi õppeaasta avamised toimuvad klassiruumides klassijuhatajatunnina.

I ja XII klass  12:00

I ja XII klassi aktus toimub kooli staadionil. Territooriumile sisenemiseks tuleb täisealisel isikul esitada COVID-19 vaktsineerimistõend või negatiivse testi tulemus.

Hea õpilane, tule kooli vaktsineerima!

Selleks, et koolitöö saaks algaval õppeaastal toimuda kontaktõppena koroonaviiruse jätkuvale levikule vaatamata, pakub Tallinn vähemalt 12-aastastele õpilastele võimalust kahel augusti lõpu nädalavahetusel võimalust eelregistreerimata vaktsineerida Pfizer-BioNTech Comirnaty vaktsiiniga. Kasuta võimalust, pea nõu vanematega ja tule kooli vaktsineerima 27.-29. augustil kell 10-20

Lisaks meie koolile on võimalik vaktsineerima minna ka teistesse koolidesse.

21.-22. augustil k 10-20 toimub vaktsineerimine Kesklinnas Tallinna Reaalkoolis (Estonia pst 6), Lasnamäel Tallinna Läänemere Gümnaasiumis (Vormsi 3) ja Tallinna Laagna Gümnaasiumis (Vikerlase 16), Haaberstis Tallinna Järveotsa Gümnaasiumis (Järveotsa tee 31), Mustamäel Tallinna 32. Keskkoolis (Kiili 10) ja Põhja-Tallinnas Pelgulinna Gümnaasiumis (Mulla 7).

27.-29. augustil k 10-20 on vaktsineerimine Kesklinnas Tallinna 21. Koolis (Raua 6), Lasnamäel Lasnamäe Gümnaasiumis (Pae 59) ja Tallinna Kuristiku Gümnaasiumis (K. Kärberi 9), Pirital Pirita Majandusgümnaasiumis (Metsavahi tee 19), Haaberstis Tallinna Õismäe Vene Lütseumis (Õismäe tee 28), Mustamäel Tallinna 53. Keskkoolis (J. Sütiste tee 42) ja Tallinna Tehnikagümnaasiumis (Sõpruse pst 187), Nõmmel Tallinna Nõmme Põhikoolis (Raudtee 68) ja Põhja-Tallinnas Ehte Humanitaargümnaasiumis (Ehte 9).

Miks vaktsineerida?

COVID-19 haigust põhjustab koroonaviirus, haigussümptomid on mittespetsiifilised ja nende raskusaste võib olla erinev. Haigus võib kulgeda ilma haigustunnusteta, aga ka väga raskelt mitmete tüsistustega, mis püsivad ka haiguse läbipõdemise järel. Covid-19 vastu nakatumise eest kaitseb kõige paremini vaktsineerimine.

Vaktsineerimine on vajalik selleks,
et saaksid algaval kooliaastal käia normaalselt koolis ja trennis;
et sotsiaalne päriselu oleks jätkuvalt võimalik;
et hoida oma lähedasi haigestumast.

Mida teha?

Vaktsineerimine on vabatahtlik ning alla 18-aastase õpilase vaktsineerimiseks peab lapsevanem andma nõusoleku. Nõusoleku väljendamiseks võib vanem tulla koos lapsega vaktsineerimisele, lapse vaktsineerimisele registreerida digilugu.ee või telefonil 1247 või anda kirjaliku nõusoleku.

• Lapsevanema kirjaliku nõusoleku vormi leiate SIIT
  • Lapsevanem võib nõusoleku vormi
    a) täita, digiallkirjastada ja saata kooliõele aili-maria.meer@kth.ee
    b) täita vorm, välja trükkida, allkirjastada
    c) kirjutada käsitsi kaasapandud vormi eeskujul nõusolek ja see allkirjastada. Paberil nõusolek tuleb vaktsineerimisele kaasa võtta.
  • Võta kaasa oma ID-kaart, veel vaktsineerimata pereliikmed ning sõbrad ja tule lihtsalt kohale.
  • Iga Tallinna õpilane saab vaktsineerima minna mistahes kooli, kus vaktsineerimine toimub.

Põhjalik info vaktsiini koostise, vastunäidustustuste, võimalike kõrvaltoimete ja hoiatuste kohta on leitav https://vaktsineeri.ee/covid-19/covid-19-vaktsiinid.

Iga vaktsiinisüsti saanud õpilane saab väikese meene ning osaleb auhinnaloosis.

Aitäh Sulle, et käitud arukalt ning aitad ühiselt koroonale vastu astuda!

Tööpakkumine

Seoses õpilaste arvu pideva suurenemisega ootavad Tallinna Kristiine Gümnaasiumi toredad õpilased ja sõbralik kollektiivi tööle uusi vahvaid inimesi:
  • klassiõpetajat,
  • inglise keele,
  • vene keele,
  • itaalia keele,
  • õpiabi õpetajat/erpedagooge/logopeede ja
  • matemaatika õpetajaid.

Kandideerija avaldus, CV, soovituskirjad ja haridust tõendavad dokumendid esitada e-posti aadressil kristiine@kristiine.edu.ee või aadressil Nõmme tee 32, 13426 Tallinn.

Vahvas meeskonnas on  suurte kogemustega toetavad kolleegid valmis toetama  ka noori, kes on alles alustamas õpetajatööd.

Meil töötavad ja samaaegselt omandavad kõrgharidust mitmed noored õpetajad, sest võimaldame neile paindliku töögraafiku ja mentori.

Kuna meie kool on ka ülikoolide praktikakool ja suurepärased õpetajad, siis on võimalus koolis läbida ka praktika.

Täiendav info: kristiine@kristiine.edu.ee või telefonidel 6513 032; 5164 531