logo logo tallinna kristiine gümnaasium

Edukas esinemine algklasside riiklikult teatrifestivalil

Algklasside vabariiklik teatrifestival toimus 5. ja 6. mail Kolga Koolis.Esinejaid oli 19 koolist üle Eesti.

Meie kooli 3. b klass osales üleriigilisel teatrifestivalil juba teist korda. Esitasime kogu klassiga katkendeid O. Lutsu "Kevadest".
Seekord autasustas žürii meie esinemist eripreemiaga autentse lavakujunduse eest.
Eripreemia said ka
Teele Leppmaa Visaku ja Tiugu rolli ja
Oskar Gregor Veski Tootsi rolli mängimise eest.
Tunnustus ja tänu kuulus kõigile O. Lutsu "Kevade" osatäitjatele:

Kiir- Uku Pettai
Teele- Elisabeth Allas
Arno- Johann Marten Holst
Isa- Mattias Küünal
Tõnisson- Karl Erik Rüütli
Köster- Helin Olivia Ševtšenko
Imelik- Mariette Koppel
Peterson- Anni Kukk ja Keeli Pant
Õpetaja Laur- Tauri Tammiku
Õpilased- Keylin Moller,Kaspar Kukk, Mattias Küünal, Romi-Ly Tolli,Gete LiisKaljurand,Liisa Laarmaaa, Mirtel Hinno, Riko- Magnus Pärn, Kirke Pettai,Susanna Liplik,Susanna Raud, Hanna Reiljan, Kaspar Sepp, Indrek Kuhi

Garderoobi puhastus

Lugupeetud lapsevanemad,

Kooli garderoobi on kogunenud märkimisväärne kogus erinevaid, peenemaid ja vähem peenemaid jopesid, riideid, jalanõusid jne. Pärast jaanipäeva lähevad kõik asjad utiliseerimisele! Kui Te arvate, et ka Teie lapse asju võib leiunurgas olla, siis palume, et külastaksite kiiresti garderoobi, et kadunud asjad tuvastada!

Head tulemused olümpiaadilt

Allar Liivlaid (9.a) saavutas geograafia vabariiklikul olümpiaadil teise koha ja on kutsutud osalema Klaipedasse Balti geograafia olümpiaadile.

Edukas koostööprojekt

2. mail lõpetasid mitmed Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 11. klassi õpilased ja õpetajad Tallinna Haridusameti ja Tallinna Ülikooli koostööprojekt, mille raames said gümnaasiumi õpilased omale kaasjuhendaja ülikoolist. Läbi õppeaasta osalesid õpilased seminarides ja suhtlesid ülikoolipoolsete kaasjuhendajatega saavutades nii mitmekülgsemad ja põhjalikumas uurimistööd. Õpetajad osalesid paralleelselt uurimistööde juhendajate kursusel, kust endile uusi teadmisi kõrva taha pandi.

Osalesid Anett Saare, Loren Mendes, Venno Leidorp ja Kai-Liisel Tammeväli. Õpetajatest Anu Rannus, Piret Vahtra, Elo Orav, Jana Kosk, Reet Loit ja Gerda Peets.

Kiidame kõiki osapooli aktiivse osalemise ja õnnestunud projekti eest!

MÕK

Koostööprojekt “Kolleegilt kolleegile” Ristiku Põhikooli õpetajatega toimub 24.aprillist kuni 04.maini.

Eesmärk on külastada teises koolis erinevaid ainetunde ja õppida kolleegide kogemustest.

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpetajad on pakkunud väga suures mahus avatud tunde nii digivaldkonnas, kui ka lõimingute osas.

Tallinna Kristiine Gümnaasium
     Nõmme tee 32