Edu kõne kirjutamise võistlusel

Aprillis toimus kõne kirjutamise võistlus Tallinna koolide 5.-6.klassidele. Eesmärgiks oli toetada õpilaste huvi emakeele ja Eestimaa vastu. Õpilased kirjutasid oma muredest ja rõõmudest, mõeldes kodumaale ja selle armsa keele väljendusrikkusele. Igast koolist oli võimalik edasi saata kuni 5 tööd.

10.mail toimus Õpetajate Majas kõnevõitluse pidulik lõpetamine. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumi õpilased esinesid muusikalis-sõnalise kavaga, kuhu olid põimitud ka esitatud kõned.

Isikupäraste kõnede eest said diplomid meie kooli õpilased Elisabet Allas, Lotta Tolmats, Sigrid Anton ja Oliver Kask. Kõige edukam oli Magnus Loss 6.b klassist, kes pälvis III auhinna, juhendas Piret Vahtra.

Palju õnne, Magnus!

Töökorraldusest 2019/2020 õppeaastal

Seoses suur ruumipuudusega, kohustuslike ujumiskursuste, õppekäikude, õppetundidega väljaspool kooli ja  gümnaasiumi valikkursustega, tuleb kõigil õpilastel arvestada korduvate tunniplaani muutustega.

Õppetöö toimub tööpäeviti ajavahemikul kella 08.00-17.00, sh.

1. klassid alustavad koolipäeva kell 11.45
  2. klassid alustavad koolipäeva kell 08.00
  3. klasside tunnid toimuvad alates kella 08.00, kuid muutuvad seoses ujumisega. Koolipäeva lõpp võib jääda konkreetsel perioodil ka kella 15-16 vahele.
  4. klasside tunniplaan muutub vähemalt kahel korral õppeaastal ja tunnid võivad toimuda ka õhtupoole (I poolaasta alustavad 2 klassikomplekti hommikul ja 2 klassikomplekti lõuna paiku; II poolaastal need kes alustasid hommikul, hakkavad koolis käima hiljem ning need kes alustasid hiljem, hakkavad koolis käima hommikul 8.00st).

10. klassi järelkatsetele registreerimine 2019

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi järelkatsed 10. klassi astujatele toimuvad 10. mail 2019, kell 14:00, aadressil Nõmme tee 32, 13426 Tallinn.

Katsetel sooritavad kandideerijad testi eesti keele, matemaatika ja võõrkeele õppeainetes.

Katsetele saad registreerida kuni 09.05.2019 kell 15.00 SIIN

Parim noor instrumentalist 2019

Eesti Muusikakoolde Liidu poolt korraldatud vabariiklik konkurssil "Parim noor instrumentalist 2019" saavutasid madalate vaskpillide rühmas, eufooniumi eriala esimeses vanuserühmas Kaarel Kaukver I koha ja Mihkel Kaukver III koha.

Õnnitleme!

Emadepäeva töötoad ja kontsert

Tallinna Kristiine Gümnaasium kutsub kõiki emasid neljapäeval, 9. mail kell 16.00 -16.45 töötubadesse ning kell 17.00 algavale kontserdile.

Palun registreeri ennast sobivasse töötuppa hiljemalt 7. maiks. Kohtade arv on piiratud. Töötubasid viivad läbi Kristiine kooli suured ja väikesed õpilased ning õpetajad.

Töötubades osalejatel palume koguneda 9. mail hiljemalt kell 15.55 võimlasse.

VALIDA SAAB AINULT ÜHE TÖÖTOA!
Valikus on

Esmaabi töötuba
Robootika töötuba
Mikroskoopiline maailm