Emadepäeva kunstinäitus

"Laste kunst Kristiine Gümnaasiumis" Facebooki lehel on üleval meie kooli 5. , 6. ja 7.klasside emadepäeva näitus.

Näitusega saab tutvuda SIIN

Tööpakkumised

Seoses õpilaste arvu pideva suurenemisega ootavad Tallinna Kristiine Gümnaasiumi toredad õpilased ja sõbralik kollektiivi tööle uusi vahvaid inimesi.

Täpsema info leiad SIIT

Teade toidupakkide kohta!

Toidupakke jagatakse kolmapäeval, 06. mail Tallinna Kristiine Gümnaasiumi sisehoovis söökla välisuksest. Teile saadetakse täiendav teade meilile  toidupaki saamise kellaaja kohta.

Sooviavalduste vastu võtmine 06 maiks lõppes 29. aprillil kell 16.00.

Lapsevanem, kes on juba toidupaki saamiseks soovi avaldanud,  on toidupaki saajate nimekirjas kuni 03. juunini.

Kui soovite toidupakist loobuda, palun saatke teade meilile majandus@kristiine.edu.ee.

Järgmine toidupakkide jagamine toimub kolmapäeval, 13. mail.

Sooviavalduste vastu võtmine 13. maiks lõpeb 06. mail kell 16.00.

Vastavalt Tallinna linna COVID-19 kriisikomisjoni otsusele pakume õpilastele toidupakke. Kui lapsevanem on juba soovi avaldanud, siis see kehtib distantsõppe perioodi lõpuni.

Toidupaki saamiseks tuleb lapsevanemal teavitada kooli e-maili teel majandus@kristiine.edu.ee
- Teavitamisel peab olema antud lapse ees- ja perenimi, klass, lapsevanema telefoninumber  ja e-maili aadress, et kool saaks tagasisidet anda.
- Kui lapsevanem otsustab, et laps vajab toidupakki, siis sellele järgi tulles on kindlasti vajalik kaasa võtta lapse õpilaspilet!

- Kui last nimekirjas ei ole, siis ta toidupakki ei saa.
- Last ei saa saata kooli, kui ta on haige, sh kui lapsel on köha või nohu! Kui laps on haige, saab toidupakile järele tulla muu pereliige.

Õnnitlused!

Vabariikliku majandusolümpiaadi lõpp-protokolli tulemuste põhjal on Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpilased esimese viie parima hulgas.

Õnne Aleksander, Artur ja õpetaja Henton Figueroa.

Tubli töö!

Teade toidupakkide kohta!

Toidupakke jagatakse kolmapäeval, 29.04.2020 Tallinna Kristiine Gümnaasiumi sisehoovis söökla välisuksest. Sooviavalduste vastu võtmine lõppes 22. aprillil kell 16.00.

Järgmine toidupakkide jagamine toimub kolmapäeval, 06. mail ajavahemikul 11.00 – 13.00 Tallinna Kristiine Gümnaasiumi sisehoovis söökla välisuksest. Täiendav info saadetakse meilile.

Sooviavalduste vastu võtmine 06. maiks lõpeb 29.aprillil kell 16.00.

Lapsevanemad, kes on tellinud toidupaki enne 03.aprilli on toidupaki saajate nimekirjas kuni 03. juunini!

Kui soovite loobuda toidupaki saamisest, palun saatke avaldus majandus@kristiine.edu.ee.

- Kui last nimekirjas ei ole, siis ta toidupakki ei saa.

Seoses viiruse levikuga on kõik sündmused hetkel edasi lükatud.